Xiaomi się rozpędza. Będzie trzeci oficjalny salon marki w Polsce. Tym razem we Wrocławiu

Jeden z dystrybutorów Xiaomi w Polsce przymierza się do otwarcia kolejnego salonu chińskiej marki. Sklep powstanie we Wrocławiu, a na otwarcie planowanych jest wiele atrakcyjnych promocji. Znów będą walki o najlepsze miejsce w kolejce?

Ingram Micro, jeden z dwóch dystrybutorów Xiaomi w Polsce zapowiedział własnie otwarcie trzeciego autoryzowanego sklepu marki. Salon będzie miał powierzchnię 106 metrów kwadratowych i znajdzie się we wrocławskim Pasażu Grunwaldzkim przy Placu Grunwaldzkim 22.

Punkt zostanie otwarty w sobotę, 21 lipca o godzinie 11:00. Dystrybutor już zapowiedział, że w tym dniu na klientów będą czekać bardzo atrakcyjne promocje.

Pierwsze siedem osób, które zdecydują się na zakup flagowego Xiaomi Mi Mix 2S (nasza recenzja) zapłacą 777 zł. Ceny tego modelu zaczynają się od 2200 zł, jest więc to rewelacyjna promocja.

Xiaomi Mi Mix 2SXiaomi Mi Mix 2S fot. Bartłomiej Pawlak

Poza flagowym modelem Ingram Micro na dzień otwarcia przygotował także inne oferty. Do sprzedaży trafi po 100 promocyjnych egzemplarzy:

  • Xiaomi Redmi Note 5 32GB (499 zł za sztukę)
  • Wag Smart Scale (49 zł za sztukę)
  • Inteligentnych szczoteczek Mi Electric Toothbrush (99 zł za sztukę)

21 lipca dystrybutor rozpocznie też sprzedaż dwóch nowych produktów na polskim rynku. Mowa o laptopie Mi Notebook Air (4299 zł) i automatycznego odkurzacza Mi Robot Vacuum (1299 zł). W obu przypadkach przy zakupie dostaniemy bony rabatowe o wartości 300 zł.

Mi Robot VacuumMi Robot Vacuum fot. Xiaomi

Oferty są na pewno warte uwagi, choć może nie są aż tak atrakcyjne jak przy otwarciu salonu w Krakowie, gdzie fani czekali wiele godzin na otwarcie. Mimo wszystko można spodziewać bardzo wielu klientów tego dnia.

Czytaj też: Pamiętacie słynną wyspę Xiaomi w Warszawie? Wolne żarty. Tak salony Xiaomi wyglądają w Chinach

Osoby zainteresowane promocjami będą musiały zatem stawić się w sklepie tuż po otwarciu. Dystrybutor zapowiada, że osoby, którymi nie uda się skorzystać z promocji, a zdecydują się na zakup innego produktu otrzymają upominek (w postaci ręcznika Xiaomi). Podczas otwarcia przygotowanych będzie wiele atrakcji, niespodzianek oraz konkursów.

---

Morawski: "Teraz rozwijamy się w tempie 5 proc., ale to jest nie do utrzymania. Choćby dlatego, że w Polsce zabraknie pracowników"

Więcej o: