Na czym słuchać muzyki w domu? Zobacz odtwarzacze, głośniki i akcesoria w okazyjnych cenach

Nie wyobrażasz sobie swojego dnia bez muzyki? Zobacz nasze propozycje najciekawszych ofert na muzyczne odtwarzacze, głośniki i słuchawki. Wybraliśmy modele w różnych przedziałach cenowych, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Zestawy muzyczne 

Powszechnie nazywane są wieżami i pomimo pojawiających się nowych rozwiązań, wciąż stanowią bardzo popularny wybór wśród miłośników muzyki. Składają się z odtwarzacza i zestawu kolumn (najczęściej są te zestawy trójelementowe). Wybierając sprzęt w odpowiedniej konfiguracji, spełni on oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nowe wieże bez problemu odtwarzają różne formaty muzyczne, a niektóre modele wyposażone są w bardziej zaawansowane funkcje, jak np. łączność Bluetooth. 

Gramofony

Gramofony ponownie zyskują na coraz większej popularności, wraz z powrotem mody na płyty winylowe. Słuchanie muzyki z winyli dostarcza innych przeżyć niż w formatach cyfrowych, a ceny najlepszych gramofonów potrafią osiągać bardzo wysokie kwoty. Dla początkujących hobbystów wybraliśmy kilka modeli w okolicach 300 zł.

GramofonyGramofony kolaż redakcja, materiały partnerów

Głośniki i wzmacniacze

Nawet najlepszy sprzęt nie zapewni nam doskonałej jakości dźwięku, jeśli nie zainwestujemy w porządnej jakości kolumny oraz wzmacniacza. Nawet jeśli zainwestujemy w zestaw muzyczny z dwoma kolumnami to może on nie spełniać naszych oczekiwań. Najlepsze zestawy audio potrafią kosztować po kilka tysięcy złotych, ale popularnym rozwiązaniem są także sprzęty używane. 

Głośniki przenośne

Jeżeli nawet w domu słuchasz muzyki przede wszystkim ze smartfona, to ciekawą propozycją mogą być również głośniki przenośne. Niewielkich rozmiarów, kompaktowe rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w domu, jak i podczas wyjazdów. Dobrym wyborem będzie głośnik Bluetooth, który łatwo sparować z różnymi urządzeniami. Najtańsze głośniki kupimy już poniżej 100 zł, ale niezłej jakości sprzęt może kosztować nawet kilkaset złotych. 

Głośniki przenośneGłośniki przenośne kolaż redakcja, materiały partnerów

Słuchawki

Dla osób, które lubią, gdy muzyka towarzyszy im przez cały dzień wybraliśmy także słuchawki. Najtańsze modele to koszt kilkunastu złotych, jednak jeżeli zależy nam na dobrej jakości dźwięku, to warto zainwestować w dobre słuchawki. Modele bezprzewodowe powodują niezanęcaną utratę jakości dźwięku, dlatego najbardziej wymagającym polecamy dobre przewodowe słuchawki nauszne. 

Więcej o: