CDA.pl obejrzysz wreszcie na iPhonie lub telewizorze. "Polski Netflix" ma 5300 filmów

Robert Kędzierski
CDA.pl, jeden z największych polskich serwisów z treściami wideo, jest dostępny dla użytkowników iPhone'ów, iPadów oraz właścicieli inteligentnych telewizorów.

Strona CDA.pl jest już dostępna dla użytkowników iPhone'ów i iPadów - poinformowała nas w komunikacie spółka CDA SA., właściciel serwisu. W ciągu pierwszych dwóch tygodni od udostępniania aplikacji w App Store liczba pobrań przekroczyła kilkadziesiąt tysięcy.

"Polski Netflix", jak często nazywany jest serwis, daje dostęp do bazy 5300 filmów, które oglądać można po wykupieniu abonamentu CDA Premium.

CDA Premium oferuje dostęp do bazy 5300 filmówCDA Premium oferuje dostęp do bazy 5300 filmów Fot. CDA SA

Dlaczego warto korzystać z serwisu za pomocą aplikacji? Bo pozwala na zapisywanie ostatnio oglądanych filmów, rozszerzone sortowanie i filtrowanie. A w przypadku abonentów także na oglądanie wybranych pozycji w trybie offline, tak jak podczas korzystania z Netfliksa. 

Czytaj też: CDA, Netflix i Spotify znikają z Allegro. Nie będzie już ofert z kodami

Aplikacja CDA trafiła także na odbiorniki z Android TV. To kolejna platforma na której można korzystać z CDA. Dla przypomnienia, aplikacja CDA dostępna jest również dla posiadaczy telefonów i tabletów pracujących na systemie Android oraz użytkowników Chromecastów. 

CDA w czołówce

Najpopularniejszym serwisem umożliwiającym dostęp do filmów i seriali w Polsce jest VoD.pl. Odwiedza go 3,7 mln osób. CDA.pl Premium jest na drugim miejscu z 2,5 mln użytkowników. Na trzecim miejscu znajduje się serwis VoD TVP z 2,4 mln użytkowników oraz Player, z którego korzysta 2,33 mln osób. - podają Wirtualne Media. 

Serwis CDA Premium wystartował w roku 2016. W trakcie oferty publicznej spółka chwaliła się 75 tysiącami abonentów, w maju było ich już 114 tys. Właścicielem serwisu jest spółka CDA SA, znana wcześniej pod nazwą CwMedia. 

***

Zrób to sam: wieszamy telewizor

Więcej o: