Przegląd bankowych okazji. W mBanku dwie promocje w jednej i razem 300 zł do zdobycia

150 zł od Bankier.pl i 150 zł od mBanku - to daje łącznie aż 300 zł, które w całkiem łatwy sposób można zdobyć za założenie konta osobistego.

Ostatnio pokazywaliśmy Wam m.in. promocję darmowego konta osobistego w Nest Banku z rachunkiem oszczędnościowym oprocentowanym na 3 proc. w skali roku - które w najlepszym razie może dać "na rękę" nawet ponad 600 zł odsetek.  Pokazywaliśmy też, że za założenie osobistego Konta 360 stopni w Banku Millennium łatwo można zdobyć bonus w wysokości 200 zł.

Dziś o jeszcze atrakcyjniejszej premii niż w Banku Millennium - bo zakładając konto w mBanku można w zdecydowanie nieskomplikowany sposób zgarnąć aż 300 zł w ramach wspólnej promocji banku i portalu Bankier.pl. A konkretnie - po 150 zł od obu firm. Jak się do tego zabrać?

 1. Klikamy w ten link [link] - prowadzi on do promocyjnej strony mBanku. Promocja trwa do 21 października, więc jeśli ktoś będzie chciał z niej skorzystać, to warto się pośpieszyć.

 2. Rejestrujemy się w promocji wpisując swój adres e-mail. Akceptujemy regulamin promocji.

 3. Sprawdzamy skrzynkę e-mail i znajdujemy tam wiadomość z linkiem aktywacyjnym do strony, na której wypełniamy wniosek o otwarcie konta. Do wyboru są dwa rachunki - eKonto Standard i eKonto Plus. Nieco niżej w tym artykule opisuję oba te konta.

 4. Wszystkie informacje są wyłuszczone na stronie promocji, ale przypomnę i tu - składając wniosek o konto należy wyrazić m.in. zgodę marketingową dla mBanku. Należy także, co zrozumiałe, wyrazić zgodę na ujawnienie przez mBank organizatorowi promocji - spółce Bonnier Business Polska (wydawcy portalu Bankier.pl) informacji o tym, że założyliśmy konto. Tylko wtedy będzie oczywiście wiadomo, że założyłeś konto i należy Ci się premia.

 5. Składając wniosek o konto otrzymamy odpowiedni numer w promocji. Będzie się on składał z liter RAC i 9 cyfr. Należy zachować ten numer.

Załóż eKonto w promocji i zgarnij do 150 zł zwrotu od mBanku oraz 150 zł od bankier.pl

Tyle rejestracji, teraz - co trzeba zrobić, żeby zdobyć premie?

 1. Najpóźniej po miesiącu od wysłania wniosku zawrzeć umowę o konto. Zatem nie ma się co specjalnie ociągać.

 2. W miesiącu podpisania umowy albo w kolejnym należy dokonać przynajmniej pięciu transakcji na koncie. Dokładnie chodzi tu o płatności bezgotówkowe (czyli np. kartą w sklepie) albo przelewy z konta w mBanku do innego banku (np. na własne w innym banku, nie jest to zabronione). Banalne, co nie?

 3. Najpóźniej do 28 lutego 2019 r. dostaniemy na adres e-mail informację o przyznaniu premii 150 zł od Bonnier. Ta wiadomość będzie także zawierała link do strony promocji. Należy na tej stronie podać w ciągu 14 dni dane potrzebne do odbioru premii - swoje imię i nazwisko oraz numer konta w mBanku.

To jest ścieżka do pierwszych 150 zł. Pozostaje jeszcze drugie 150 zł, te od mBanku. Tutaj jest jeszcze prościej. Chodzi bowiem o to, że za każde 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu (czyli kartą, zbliżeniowo smartfonem albo BLIK-iem) mBank płaci 10 zł. Jeśli więc dokonamy ich w miesiącu 15 albo więcej, otrzymamy aż 30 zł zwrotu (więcej w danym miesiącu się nie da). Taką premię do 30 zł miesięcznie można otrzymywać za pierwszych 5 pełnych miesięcy po otwarciu konta w mBanku (czyli np. od listopada 2018 do marca 2019, jeśli konto otworzymy w październiku 2018) – czyli razem do zdobycia jest 150 zł. A razem z premią za założenie konta – aż 300 zł.

UWAGA! Są dwa dodatkowe warunki, bez których w danym miesiącu nie otrzyma się od mBanku zwrotu za transakcje. Po pierwsze - przynajmniej raz w miesiącu trzeba zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku. Jeśli nie korzystacie z aplikacji bankowych regularnie – zapiszcie sobie ten warunek, bo głupio przez niego stracić szansę na premię. Po drugie – w każdym miesiącu na konto musi wpłynąć przynajmniej 1000 zł. Ten warunek łatwo spełnić przelewając na konto w mBanku tę kwotę ze swojego innego rachunku (a potem ewentualnie zrobić zwrotny przelew).

Załóż eKonto w promocji i zgarnij do 150 zł zwrotu od mBanku oraz 150 zł od bankier.pl

Kto nie może skorzystać z promocji?

Jak zwykle w przypadku podobnych promocji bankowych, są w regulaminie wyłączenia dotyczące tego, kto nie może brać udziału w promocji. Poza (standardowo) pracownikami banku itd. itp., z promocji nie mogą skorzystać także osoby, które miały konto w mBanku (albo były np. pełnomocnikami, przedstawicielami ustawowymi, opiekunami itd. posiadacza konta) po 1 stycznia 2016 r.

Czyli - jeśli masz konto w mBanku, odpadasz. Jeśli miałeś, ale zamknąłeś je np. w 2017 albo 2016 r. - też odpadasz. Ale jeśli nigdy nie miałeś konta w mBanku albo zamknąłeś je np. w 2015 r. - jak najbardziej promocja jest dla Ciebie.

Kilka słów o kontach w mBanku

Aby wziąć udział w promocji (czy raczej - obu promocjach) i otrzymać nawet 300 zł, należy założyć w mBanku eKonto standard albo eKonto plus. Poniżej podstawowe warunki cenowe dla obu rachunków:

eKonto standard:

 • Opłata miesięczna za prowadzenie konta: 0 zł

 • Opłata miesięczna za kartę do konta: 4 zł / 0 zł przy min. 5 transakcjach w miesiącu (jeśli ktoś chce zdobyć premie z promocji opisanych powyżej, i tak musi dokonać tyle transakcji)

 • Opłata za wypłaty z bankomatów mBanku, sieci Euronet, Planet Cash i Banku Santander: 0 zł (1,30 zł przy wypłacie poniżej 100 zł)

 • Opłata za wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce: 7 zł. Możliwość wykupienia usługi "Wypłaty ze wszystkich bankomatów" za 5 zł miesięcznie

 • Transakcje BLIK - w tym wypłaty ze wszystkich bankomatów udostępniających tę opcję - 0 zł

 • Przelewy internetowe w złotych: 0 zł. Przelewy ekspresowe: 5 zł.

eKonto Plus:

 • Opłata miesięczna za prowadzenie konta: 5 zł / 0 zł przy wpływach na konto min. 1000 zł miesięcznie

 • Opłata miesięczna za kartę do konta: 4 zł / 0 zł przy min. 5 transakcjach w miesiącu (jeśli ktoś chce zdobyć premie z promocji opisanych powyżej, i tak musi dokonać tyle transakcji)

 • Opłata za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce: 0 zł (1,30 zł przy wypłacie poniżej 100 zł)

 • Transakcje BLIK - w tym wypłaty ze wszystkich bankomatów udostępniających tę opcję - 0 zł

 • Przelewy internetowe w złotych: 0 zł. Przelewy ekspresowe: 5 zł.

W przypadku obu kont do dyspozycji jest oczywiście także aplikacja mobilna, BLIK, możliwość płatności telefonem Apple Pay i Google Pay (płacąc Apple Pay można zdobyć kolejną premię 20 zł). Polecając konto w mBanku innym (np. znajomemu) można zarobić następne 150 zł.

Tyle na dziś. A jeśli oferta mBanku i Bankier.pl Was nadal nie przekonuje, niebawem rozłożymy dla Was na części pierwsze promocję w Nest Banku, w której można założyć lokatę nawet na 6 miesięcy, aż na 4 proc. w skali roku. To najlepsze oprocentowanie na rynku. Może to będzie dla Was strzał w dziesiątkę!

materiały promocyjne partnera 

Więcej o: