Kolejna promocja w banku Citi Handlowy. Załóż konto, spełnij proste warunki, dostaniesz 150 zł. Do tego zwrot kosztów przelewów walutowych

Do końca roku trwa w banku Citi Handlowy nowa promocja. W jej ramach osoby, które założą Konto Internetowe Citi Priority i spełnią dodatkowe (niewygórowane) warunki, dostaną premię w wysokości nawet 150 zł. Do tego bank kusi zwrotami kosztów przelewów walutowych.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jak wziąć udział w najnowszej promocji Konta Internetowego Citi Priority i zdobyć 150 zł?

  • Ile kosztuje Konto Internetowe Citi Priority?

  • Jak otrzymać dodatkowo zwrot kosztów przelewów walutowych?

  • Czy możesz skorzystać z innych promocji?

Jak wziąć udział w najnowszej promocji Konta Internetowego Citi Priority i zdobyć 150 zł?

Aby wziąć udział w promocji:

  1. Musisz wypełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie promocji. To imię, nazwisko, PESEL, e-mail i numer telefonu. To ważne, żeby do promocji wejść właśnie poprzez ten formularz, otwarcie konta innymi drogami nie będzie nagradzane premią.

  2. Następnie musisz poczekać na telefon od doradcy, który przeprowadzi przez cały proces otwierania rachunku. Konto należy otworzyć do końca 2018 r., aby wziąć udział w promocji.

  3. Na etapie zawierania umowy o konto należy zgodzić się na przesyłanie informacji handlowych, np. telefonicznie, sms-owo, e-mailowo czy poprzez system bankowości elektronicznej.

  4. Po otwarciu konta, przez 5 kolejnych miesięcy (począwszy od miesiąca po otwarciu konta, czyli np. od listopada, gdy umowę o konto zawrzemy jeszcze w październiku), musisz otrzymywać na konto wpływ z tytułu wynagrodzenia, min. 2000 zł. Tak naprawdę jednak bank nigdzie w regulaminie nie rozwija tego, co rozumie jako "wynagrodzenie". Jedynym wymogiem jest to, aby ten przelew nie pochodził z innego rachunku dla klientów indywidualnych w Citi Handlowym.

  5. Również przez 5 kolejnych miesięcy musisz dokonać kartą do konta przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową (czyli płatność w sklepie albo w internecie, a nie np. wypłata gotówki z bankomatu) miesięcznie.

  6. Za każdy miesiąc, w którym łącznie zostały spełnione oba warunki - wpływów i transakcji kartą - dostaniesz premię w wysokości 30 zł (trafi ona na konto w kolejnym miesiącu). Jeśli więc będziesz realizował wymogi promocji przez kolejnych 5 miesięcy, zarobisz łącznie 150 zł. Niespełnienie warunku w jednym miesiącu NIE DYSKWALIFIKUJE z możliwości zdobycia premii 30 zł w kolejnych.

Uwaga! Promocja dedykowana jest nowym klientom. Mogą także z niej skorzystać osoby, które miały kiedyś konto (osobiste lub oszczędnościowe) w Citi Handlowym, ale zamknęły je najpóźniej w 2016 r. Jeśli po 1 stycznia 2017 r. miałeś konto osobiste lub oszczędnościowe w Citi Handlowym (albo byłeś pełnomocnikiem do takiego rachunku), to niestety nie możesz wziąć udziału w tej promocji.

Weź udział w promocji "Konto internetowe Citi Priority z premią walutową
i zwrotem 150 zł za zakupy"

Ile kosztuje Konto Internetowe Citi Priority?

Jeśli chodzi o koszty utrzymania konta Citi Priority, to de facto to także jest element promocji. Prowadzenie Konta Internetowego Citi Priority dla uczestników promocji będzie kosztowało 0 zł. Bezwarunkowo.

Uczestnicy promocji mogą dokonywać też za 0 zł do trzech przelewów ekspresowych miesięcznie. Dopiero kolejne w miesiącu będą płatne - po 10 zł każdy. Standardowo, Citi Handlowy pobiera opłatę 10 zł za każdy przelew ekspresowy bez wyjątku. Jeśli chodzi o inne opłaty, to karta do Konta Internetowego Citi Priority jest bezwarunkowo darmowa. Bezpłatne są także przelewy internetowe oraz wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i na całym świecie. Bank zapewnia, że co najmniej do końca 2020 r. nie zmieni tych warunków.

Żeby nie było tak łatwo, ta sama promocja zniechęca jednak także m.in. do realizacji przelewów w usłudze bankowości telefonicznej oraz w oddziałach Citi Handlowego, a także do wpłat i wypłat gotówki w placówkach banku. Wszystkie te usługi dla uczestników promocji będą droższe niż standardowo w tabeli opłat banku. Za to korzystanie z bankowości internetowej czy mobilnej jest darmowe.

Jak otrzymać dodatkowo zwrot kosztów przelewów walutowych?

Promocja Konta Internetowego Citi Priority jest naprawdę rozbudowana, bo oprócz premii 150 zł oraz obniżki opłaty m.in. za prowadzenie rachunku, daje także możliwość zgarnięcia "premii walutowej". Chodzi tu o to, że za przelewy transgraniczne, przelewy w innych walutach itd. bank Citi Handlowy będzie przez 12 miesięcy wypłacał premie - w wysokości odpowiadającej marży pobranej przez bank (ujętej w kursie przewalutowania) - w wysokości 4 proc. dla wszystkich walut oprócz franka szwajcarskiego, oraz 0,8 proc. w dni robocze i 3 proc. w weekendy i święta dla franka szwajcarskiego.

Weź udział w promocji "Konto internetowe Citi Priority z premią walutową
i zwrotem 150 zł za zakupy"

Czy możesz skorzystać z innych promocji?

Jeśli chodzi o promocje w banku Citi Handlowy, to warto przyjrzeć się tej, w ramach której za kartę kredytową (darmową!) otrzyma się voucher na kwotę 300 zł na zakupy w drogeriach Hebe. Ta promocja trwa do końca października br.

Natomiast jeśli poszukujecie kont osobistych z dodatkowymi premiami, a opisana w tym artykule promocja Citi Handlowego nie przypadła Wam do gustu, to z czystym sumieniem mogę Wam polecić m.in. promocję konta 360 Stopni w Banku Millennium, w której do zdobycia jest 200 zł, oraz eKonta w mBanku, gdzie w ramach dwóch promocji łącznie do "wyjęcia" w zdecydowanie nietrudny sposób jest nawet 300 zł. 

materiały promocyjne Partnera

Więcej o: