Masz firmę? To może być idealny telefon z niskim abonamentem

Telefon dla pracownika powinien być szybki i niezawodny, ale dobrze też jeśli oferowany jest w idealnej ofercie z niskim abonamentem.

Czym powinien charakteryzować się idealny telefon służbowy? To oczywiście w dużej mierze zależy od indywidualnych preferencji, jednak można założyć, że ma być przede wszystkim szybki i niezawodny.

Dobrze byłoby też, gdyby miał duży ekran, dzięki czemu zyskamy sporą przestrzeń roboczą, dobra aparat, który sprawdzi się również w słabych warunkach oświetleniowych i pojemną baterię, dzięki której smartfon wytrzyma cały dzień z dala od ładowarki.

Huawei P20 sprawdzi się w firmie

Jednym z przykładów takiego telefonu jest pokazany w marcu flagowiec marki Huawei - model P20. To smartfon wyposażony w bardzo wydajny, ośmiordzeniowy procesor Kirin 970, 4 GB pamięci operacyjnej RAM i 64 GB lub 128 GB miejsca na dane. Dzięki temu system działa bardzo płynnie i nie zawiesi się w najmniej oczekiwanym momencie.

Huawei P20Huawei P20 fot. Huawei

Huawei P20 został także wyposażony w rewelacyjny podwójny aparat. W rankingu firmy DxOMark, która zajmuje się testowaniem możliwości fotograficznych smartfonów, P20 zajmuje obecnie 5. miejsce. P20 ma także rewelacyjnie działającą stabilizację obrazu i tryb nocny, który zapewnia świetne zdjęcia w niemal całkowitej ciemności.

Nie zabrakło oczywiście pojemnego akumulatora o pojemności 3400 mAh (z super szybkim ładowaniem), szklanej obudowy w kilku wersjach kolorystycznych, w tym najciekawszej "Twilight" oraz szybkiego i niezawodnego czytnika linii papilarnych, który zabezpiecza telefon przed niepowołanym dostępem.

Huawei wypuszczając modele P20 i P20 Pro zawiesił poprzeczkę bardzo wysoko. Na tyle, że niewielu producentów może pochwalić się w portfolio flagowcem o lepszej specyfikacji.

---

Huawei'a P20 znajdziemy dziś w sklepach za ok. 2300 zł, ale nie trzeba wykładać od razu całości kwoty. Telefon łatwo znaleźć w ofercie wszystkich najważniejszych sieci komórkowych.

W Orange Huawei P20 można dostać za 0 zł na start w abonamencie 44,99 zł (+VAT) za usługę + 66 zł (+VAT) za urządzenie miesięcznie. 

Huawei P20 w ofercie Orange dla Małych FirmHuawei P20 w ofercie Orange dla Małych Firm fot. Orange

W zamian - poza samym telefonem - dostajemy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y (również w UE) i 250 minut na połączanie do Europy, USA i Kanady. Do tego internet bez limitu danych (3,57 GB za darmo w UE). Taka oferta z pewnością pomoże w prowadzeniu biznesu.

Więcej o: