Jaki prezent dla gracza kupić? Wybraliśmy kilkanaście propozycji w dobrych cenach

Zbliżają się Mikołajki, Boże Narodzenie a może zupełnie inna okazja i szukasz pomysłu na prezent dla miłośnika gier? Zobacz nasze propozycje na każdą kieszeń.

Wybór prezentu dla gracza nie jest wcale taki prosty. Przede wszystkim warto wiedzieć, na jakich platformach dana osoba gra - Xbox, Nintendo Switch, PlayStation czy PC. Część pomysłów na prezent, które wybraliśmy jest na tyle uniwersalna, że sprawdzi się w każdym przypadku. W naszym zestawieniu nie zabrakło bowiem akcesoriów, plakatów i innych gadżetów, które mogą przypaść do gustu nie tylko największym zapaleńcom. Bardzo fajnym pomysłem będą plakaty, a jeśli szukasz czegoś bardziej praktycznego to polecamy drobne akcesoria - słuchawki, podkładki, myszy itp. 

My wybraliśmy kilka wysokiej jakości słuchawek, które docenią zarówno gracze komputerowi jak i konsolowcy. Wśród propozycji znalazły się także gamepady - kompatybilne zarówno z nowymi konsolami jak i z komputerami. Na naszej prezentowej liście dla graczy nie mogło zabraknąć również gier - tytuły, które wybraliśmy to w dużej mierze wysoko oceniane produkcje i takie, które możemy polecić z doświadczenia. Przy tym staraliśmy się, aby wszystkie dostępne były w bardzo przystępnych cenach

Gry na konsolę Xbox One

Gry na konsolę PlayStation 4

Gry na konsolę Nintendo Switch

Gry komputerowe PC

Słuchawki dla graczy

Gamepady

Gadżety dla graczy

Więcej o: