Głośniki, słuchawki i sprzęt audio do 1000 zł. Zobacz nasze zestawienie

Poszukujesz solidnego zestawu muzycznego, który jednocześnie nie będzie kosztował majątku? Wybraliśmy kilkanaście propozycji sprzętów audio za mniej niż 1000 zł.

Sprzęt audio za mniej niż 1000 zł

Dobry odtwarzacz to podstawa, jeśli chcemy cieszyć się najwyższą jakością dźwięku w domu. Najbardziej wymagający miłośnicy muzycy mogą przekonywać, że za mniej niż 1000 zł ciężko będzie kupić solidny sprzęt w sklepie. Nam udało się wybrać kilka propozycji, które przypadną do gustu przede wszystkim osobom, które nie mają dużego budżetu. Wśród naszych propozycji znalazł się zarówno gramofon, streamer muzyczny czy odtwarzacz Blu-ray

Sprzęt audio za mniej niż 1000 złSprzęt audio za mniej niż 1000 zł fot. pexels

Głośniki i zestawy kolumn do 1000 zł

Zestaw dobrego nagłośnienia to często koszt nawet kilku tysięcy złotych. Dlatego kompletując zestaw audio wiele osób poleca szukać używanych odtwarzaczy czy zestawów głośników, dzięki czemu w okolicy 1500 zł można kupić już naprawdę solidny sprzęt audio. Jednak jeżeli nie możecie sobie pozwolić na taki wydatek i jednak wolicie nowy sprzęt, to na rynku można znaleźć całkiem przyzwoite propozycje. Nie będą to kolumny czy głośniki z najwyższej półki, jednak mogą z powodzeniem stanowić wstęp do domowego systemu audio, a przy okazji stanowić dobre uzupełnienie kina domowego. 

Głośniki i zestawy kolumn do 1000 złGłośniki i zestawy kolumn do 1000 zł kolaż redakcja, fot. materiały partnerów

Słuchawki do muzyki za mniej niż 1000 zł

Chociaż słuchawki można kupić już za kilkanaście złotych, to każdy miłośnik muzyki wie, że najtańsze modele nie oferują dobrego nagłośnienia. Dobrej jakości słuchawki, które zadowolą słuch wytrawnych melomanów to często koszt nawet kilkuset złotych. Jakość dźwięku oraz komfort noszenia takich słuchawek jest znacznie większy niż modeli za 50-100 zł. Poniżej kilka naszych typów, które powinny przypaść do gustu nawet bardziej wymagającym osobom. 

Więcej o: