Przenieś numer lub zamów nowy bez ruszania się z domu. Wystarczy kilka minut

Play wprowadził nową, maksymalnie uproszczoną ofertę - Play NEXT. Pozwala przenieść lub zamówić numer za pośrednictwem aplikacji. Wystarczy kilka minut, by zapomnieć o abonamencie na długie miesiące, wiążących umowach, a nawet doładowaniach. Wszystko, nawet chat z konsultantem, dostępne jest z poziomu smartfona. 24 godziny na dobę. Do tego nielimitowane rozmowy, SMS-y i gigantyczny pakiet internetu można mieć przez pół roku za darmo - wystarczy być w gronie pierwszych klientów.

Play NEXT to nowa oferta największego polskiego operatora, która ma szansę wywrócić do góry nogami rynek usług telefonicznych. "Fioletowi" postanowili bowiem maksymalnie uprościć sposób, w jaki korzystamy z telefonów. Od momentu zamówienia karty po obsługę klienta.

Salon operatora w smartfonie czynny całą dobę - wszystko załatwisz aplikacją

Wystarczy pobrać na swojego smartfona aplikację Play NEXT, by za jej pośrednictwem w zaledwie parę minut przenieść swój numer lub zamówić nowy. Aplikacja pozwala też w prosty sposób zarządzać kontem. Dzięki niej nie będziemy musieli co miesiąc pamiętać o doładowaniu. A w razie jakichkolwiek problemów błyskawicznie połączymy się z konsultantem. 24 godziny na dobę. Siedem dni w tygodniu. Zrezygnowanie z oferty również jest możliwe w każdej chwili. Innymi słowy Play NEXT “przenosi” salon operatora do naszego smartfona.

Play NextPlay Next Fot. Play

Unikaj kolejek - oszczędzaj czas

Nowa oferta Play pozwala więc zaoszczędzić sporo czasu. Do tej pory przeniesienie numeru wymagało wizyty w salonie, wypełnienia formularza ręcznie lub z pomocą pracownika. Wprowadzenie jakiejkolwiek modyfikacji w oferciem, czy chociażby zadanie prostego pytania wymagało oczekiwania na infolinii. Play NEXT pozwala jednak wszystkie tego typu sprawy załatwić bez ruszania się z domu.

Wszystko załatwi subskrypcja

Plan NEXTPlan NEXT Fot. Play

Play rewolucjonizuje sposób w jaki płacimy za telefon. Dzięki aplikacji nie musimy bowiem o niczym pamiętać, niczego sami opłacać. Wystarczy, że rejestrując numer, podamy numer karty płatniczej. Dzięki temu utworzymy automatyczną subskrypcję. Co miesiąc z karty system pobierze samodzielnie 45 zł dając w zamian rozmowy, SMS-ym MMS-y bez limitu i 50 GB internetu z maksymalną prędkością.

Zyskaj pół roku z gigantycznym pakietem szybkiego internetu

Przeniesienie numeru do Play NEXT wydaje się wyjątkowo kuszącym pomysłem. Sieć Play za przeniesienie numeru oferuje bowiem aż sześć miesięcy bez opłat (opcja dostępna dla pierwszych klientów). Oprócz nielimitowanych rozmów, wiadomości SMS i MMS, otrzymamy też olbrzymi pakiet 50GB internetu z pełną prędkością oraz pakiet UE. W jego ramach podczas podróży po krajach Unii możemy wykorzystać 100 minut na połączenia, mamy 50 SMS-ów i pół giga internetu miesięcznie. Bez opłat.  

Nie przenosisz? I tak zyskujesz

Osoby, które chciałyby korzystać z rewolucyjnej oferty Play NEXT bez przenoszenia numeru również mogą liczyć na warty uwagi prezent - nie będą ponosić opłat przez całe trzy miesiące.

Jak to zrobić krok po kroku? Kilka prostych wyborów

Play NEXT jest dostępny natychmiast, bez wychodzenia z domu, bez kolejek. Wystarczy pobrać darmową aplikację na smartfona (ze sklepu Google Play lub Apple). Po uruchomieniu aplikacji musimy założyć konto. Najszybciej i najwygodniej zrobić to za pomocą Facebooka - można jednak podać adres e-mail i utworzyć hasło.

Play NextPlay Next Fot. Play

Teraz wystarczy zdecydować o tym czy chcemy przenieść numer - wtedy przez pół roku nie poniesiemy żadnych opłat, czy też wybieramy nowy. Trzeba się pospieszyć - ta opcja jest dostępna dla pierwszych klientów. 

Wybranie numeru jest bardzo proste - aplikacja pozwoli go wylosować, albo wybrać ręcznie.

Play NextPlay Next Fot. Play

Jak chcesz odebrać swoją kartę SIM?

Kolejne kroki są już zupełnie oczywiste. Trzeba podać numer PESEL, a także numer karty płatniczej, z której aplikacja będzie automatycznie pobierać opłatę. Dzięki temu my nie będziemy musieli pamiętać o doładowaniu czy płaceniu rachunku za subskrypcję.

Next PlayNext Play Fot. Play

W ostatnim kroku wybieramy czy chcemy kartę SIM odebrać w dowolnym salonie Play, czy ma ją nam do domu przywieźć kurier. W pierwszym przypadku do salonu trzeba udać się z dowodem tożsamości. W drugim trzeba okazać go kurierowi.
Opłata startowa w przypadku oferty Play NEXT jest symboliczna - wynosi zaledwie 5 zł. A dla osób przenoszących numer opłata ta wynosi 0 zł.

Zapraszaj innych i sam płać złotówkę

Każdy użytkownik po uruchomieniu aplikacji otrzymuje unikatowy kod pozwalający innym skorzystać z oferty. Jeśli znajomy skorzysta z naszego kodu zaproszenia, aktywując kartę w Play Next, to i my i on otrzymujemy miesiąc subskrypcji za 1 zł. Korzystający z kodu musi jedynie skutecznie opłacić pierwszą subskrypcję. Play nową ofertą Play NEXT udowodniło, że do kwestii telefonii można podejść zupełnie
inaczej. Można zapomnieć o staniu w kolejkach i mieć wszystko pod kontrolą za pomocą smartfonu.

Play nową ofertą Play NEXT udowodniło, że do kwestii telefonii można podejść zupełnie inaczej. Można zapomnieć o staniu w kolejkach i mieć wszystko pod kontrolą za pomocą smartfonu.

Więcej o: