Ruszyły wyprzedaże! Telewizory, kina domowe i pozostałe RTV kupisz teraz taniej

Black Friday to dopiero początek wielkich zimowych wyprzedaży. Naszą uwagę zwrócił przede wszystkim sprzęt RTV, który w tym okresie można kupić w naprawdę okazyjnych cenach. Sprawdźcie, co udało nam się znaleźć na wyprzedażach!

Telewizory z zimowych wyprzedaży

Na zimowych wyprzedażach telewizory możemy kupić nawet kilkaset złotych taniej. To doskonała okazja do wymiany starszych modeli, które mamy w domu. Na rynku powoli standardem stają się telewizory 4K, a ich ceny dzięki temu zaczynają spadać. Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem tego typu urządzenia, z powodzeniem możecie znaleźć solidne modele już w okolicach 2500-3000 zł. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na ofertę telewizorów Samsung, LG i Panasonic, które mają bardzo dobry stosunek ceny do jakości. 

Telewizory z zimowych wyprzedażyTelewizory z zimowych wyprzedaży kolaż redakcja, fot. materiały partnerów

Dekodery i odtwarzacze multimedialne

Jeśli myślimy o stworzeniu w domu namiastki kina domowego, to poza telewizorem warto będzie uzupełnić zestaw o dobry odtwarzacz Blu-ray lub dekoder. Jeśli poszukujemy dobrego i niedrogiego odtwarzacza, warto zastanowić się nad zakupem konsoli Xbox One S, Xbox One X lub PlayStation 4 Pro. Każda z tych konsoli odtwarza multimedia w 4K, chociaż niestety PS4 Pro tylko za pośrednictwem takich platform jak Netflix czy HBO Go. 

Konsola Xbox One XKonsola Xbox One X fot. XBOX | YT

W zimowych promocjach znalazły się również pakiety telewizji, internetu oraz oferty na telefon. Ciekawie prezentuje się np. oferta NC+, w której dzięki dekoderowi dodatkowo dostaniemy telewizję przez internet, dostęp do VOD czy możliwość nagrywania 3 stacji jednocześnie. 

Kina domowe, kolumny, soundbary 

Domową salę kinową warto również uzupełnić, dbając o odpowiednie nagłośnienie. Najtańszym sposobem pooprawienia dźwięku z telewizora będzie dokupienie soundbaru. To rozwiązanie sprawdzi się również, gdy nie mamy zbyt wiele miejsca w pokoju. W czasie zimowych wyprzedaży warto zainteresować się modelami z dodatkowym subwooferem, dzięki czemu dźwięk będzie jeszcze głębszy. Na wyprzedażach nie zabrakło również zestawów kolumn i głośników, które zadowolą bardziej wymagające osoby. 

Kina domowe, kolumny, soundbaryKina domowe, kolumny, soundbary kolaż redakcja, fot. materiały partnerów

Co jeszcze warto kupić na wyprzedaży?

Poniżej prezentujemy więcej sprzętów RTV, które udało nam się znaleźć w sklepach internetowych w promocyjnych cenach. 

Więcej o: