Netflix na 6 miesięcy w prezencie dla klientów Play. Firmy nawiązały długofalową współpracę

Daniel Maikowski
Nowi i przedłużający umowę klienci sieci Play mogą otrzymać darmowy dostęp do Netfliksa na sześć miesięcy. To efekt współpracy, którą polski operator nawiązał z największym serwisem streamingowym na świecie.

Promocja, w ramach której klienci Play mogą otrzymać darmowy dostęp do Netfliksa na 6 miesięcy, rusza 30 listopada i będzie dostępna zarówno dla nowych abonentów sieci, jak również dla osób przedłużających swoją umowę z operatorem.

Czytaj też: Co stoi za fenomenem globalnej popularności Netfliksa?

30 listopada nie jest datą przypadkową. W piątek na Netfliksa trafi pierwszy serial oryginalny polskiej produkcji - "1983", thriller konspiracyjny z Maciejem Musiałem i Robertem Więckiewiczem w rolach głównych.

Play i Netflix - promocja dla użytkowników Play Internet

Promocja Netflix w Play będzie dostępna w 4 różnych pakietach z urządzeniami, a ich ceny będą kształtowały się od 45 zł do 80 zł w najwyższej wersji z modemem zewnętrznym zwiększającym zasięg NET BOX. Decydując się na Internet bez urządzenia, do wyboru mamy 1 z 3 pakietów od 40 zł do 60 zł.

Play InternetPlay Internet fot. Play

Play i Netflix - promocja dla użytkowników oferty głosowej

Play przygotował również specjalną ofertę dla klientów, którzy zdecydują się na ofertę głosową. Mogą oni doberać dodatkowy pakiet 20 GB za 20 zł. W jego ramach dostaną:

- dostęp do Netfliksa na 6 miesięcy (Pakiet Standard)

- usługę Wideo Non Stop przez cały okres umowy; to nowa usługa od Play, dzięki której użytkownicy mogą oglądać popularne serwisy wideo bez pobierania danych ze swojego pakietu internetu. Na start usługą objęte zostały cztery serwisy: Netflix, HBO GO, Showmax i Redbull TV. Lista serwisów z czasem może się powiększać.

Jak skorzystać z promocji Netflix w Play?

1. Otwórz aplikację Play24 i przejdź do sekcji Telewizja i Wideo

2. Włącz usługę Netflix – płacę z Play1

3. Przejdź na stronę Netflix.com i załóż nowe konto.