Zegarek czy smartwatch - mamy propozycje dla nowoczesnych mężczyzn

Mimo coraz większej popularności smartwatchów, klasyczne zegarki wciąż mają swoich zwolenników. Nie zamierzamy rozsądzać, które z rozwiązań jest lepsze - wybraliśmy najciekawsze naszym zdaniem zegarki i smartwache w rozsądnych cenach.

Klasyczne zegarki dla eleganckich mężczyzn

Zegarek już dawno nie służy jedynie odmierzaniu czasu. Dzisiaj jest przede wszystkim dodatkiem, który mówi o stylu i guście mężczyzny, a w stylizacjach wieczorowych czy biznesowych dobór odpowiedniego zegarka jest szczególne ważny. Polecamy wam minimalistyczne, klasyczne modele, które będą pasować do większości koszul i garniturów. Dobrej jakości zegarek będzie pewnego rodzaju wizytówką, dlatego warto się zastanowić nad wyborem solidnej marki. 

Klasyczne zegarki dla eleganckich mężczyznKlasyczne zegarki dla eleganckich mężczyzn kolaż redakcja, fot. materiały partnerów

Klasyczne zegarki o sportowym charakterze

Zegarki w bardziej swobodnym, sportowym charakterze świetnie sprawdzą się do luźniejszych zestawów. Przy ich doborze nie ma sztywnych zasad mówiących o tym, jaki zegarek pasuje do jakiego stroju. Coraz częściej wielu mężczyzn decyduje się na tego typu zegarek w zestawieniu z garniturem, tworząc bardziej młodzieżowy look. 

Smartwatch - idealny na co dzień 

Rynek smartwatchów jest tak różnorodny, że bez trudu znajdziemy modele, które pasują zarówno do eleganckich zestawów, np. biznesowych, jak i tych luźniejszych czy o sportowym charakterze. Dużym plusem jest łatwa możliwość wymiany paska, dzięki czemu jedno urządzenie możemy nosić na wiele okazji. Wybierając smartwatch, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na łatwość sparowania go z naszym smartfonem i zastanowić się, jakich konkretnych funkcji potrzebujemy od "smart" zegarka. 

Jaki smartwatch wybrać?Jaki smartwatch wybrać? fot. unsplash

Więcej o: