Kupony, zniżki, rabaty i duże oszczędności. Oto najlepsze aplikacje dla łowców okazji

Daniel Maikowski
Black Friday już za nami, ale na zakupach możemy oszczędzać przez cały rok. Oto cztery aplikacje, które wam w tym pomogą.
Zobacz wideo

PEPPER - Aplikacja, która w jednym miejscu gromadzi najlepsze zniżki - zarówno ze sklepów internetowych, jak i stacjonarnych. Poszczególne oferty są oceniane przez użytkowników. Oznacza to, że im promocja jest ciekawsza, tym wyżej ląduje rankingu. 

QPONY - Aplikacja oferuje promocyjne kupony, które możemy wykorzystać podczas zakupów w internecie, jak również podczas najbliższej wizyty w galerii handlowej.

MOJA GAZETKA - Aplikacja zbiera w jednym miejscu gazetki promocyjne dyskontów i hipermarketów. Znajdziemy tu również przydatny kalendarz dni wolnych od handlu.

CENEO - Aplikacja  gromadzi informacje o cenach tysięcy produktów. Możemy łatwo sprawdzić, gdzie dany smartfon, laptop czy rower jest najtańszy, a gdzie najdroższy.

Naszą ocenę tych aplikacji znajdziesz w wideo powyżej.

Gazeta.pl to nie tylko polityka i gospodarka, ale też tematy lokalne, poruszające problemy mniejszych społeczności, bliższe ludziom. Poświęć trzy minuty i pomóż nam lepiej zrozumieć, o czym chcesz czytać. Kliknij tutaj, żeby rozwiązać krótką ankietę.

Więcej o: