Gadżety dla nowoczesnych sportowców, które ułatwią każdy trening

Jeśli chcesz czerpać z aktywności fizycznej jeszcze większą przyjemność, wyposaż się w nowoczesne sportowe gadżety! Funkcjonalna opaska fitness czy słuchawki bezprzewodowe to akcesoria, które umilą każdy trening.

Słuchawki bezprzewodowe

Wiele osób nie wyobraża sobie ćwiczeń bez muzyki, która motywuje do wysiłku i umila czas spędzony na treningu. Byśmy jednak mogli się w pełni cieszyć się jej zaletami, musimy zadbać o odpowiedni sprzęt. Plączące się wiecznie kable czy słuchawki wypadające z ucha w trakcie bardziej intensywnych ćwiczeń to zmora każdego sportowca, dlatego warto postawić na nowoczesny i funkcjonalny model, który zapewni nam komfort i swobodę. Podczas aktywności fizycznej najlepiej sprawdzą się słuchawki bezprzewodowe dedykowane sportowcom. Odporne na wilgoć, wytrzymałe i dobrze dopasowujące do kształtu ucha, zdadzą rezultat nawet w trakcie najbardziej intensywnego treningu. 

Sportowe słuchawki bezprzewodoweSportowe słuchawki bezprzewodowe fot. Materiały partnera

Opaska fitness

Opaska fitness to funkcjonalny gadżet idealny dla miłośników aktywności fizycznej. W odróżnieniu od klasycznego zegarka sportowego nie posiada ona szerokiego wyświetlacza - ma zazwyczaj formę silikonowej bransoletki zakładanej na nadgarstek. Opaski fitness wyposażone są w wiele nowoczesnych funkcji, dzięki którym możemy analizować nasz trening i poprawiać osiągane przez nas wyniki. Pulsometr, całodobowe monitorowanie aktywności, wskaźnik dziennych postępów czy informowanie o intensywności ćwiczeń to tylko niektóre z wielu funkcji inteligentnych opasek.

Opaska fitnessOpaska fitness fot. Materiały partnera

Etui na telefon

Ochronne akcesoria do smartfona to niezbędny element wyposażenia każdej aktywnej osoby. I nie chodzi tu tylko o klasyczny pokrowiec czy szkło hartowane - na trening warto wyposażyć się także w specjalistyczne etui w formie opaski na ramię. Odporne na pot i wodę, znakomicie sprawdzi się w każdych warunkach, chroniąc twój telefon przed działaniem niepożądanych czynników. Ponadto, dzięki funkcjonalnemu mocowaniu na ramieniu, nie będziesz musiał obawiać się, że twój smartfon niespodziewanie wypadnie ci z kieszeni podczas ćwiczeń.

Sportowe etui na telefonSportowe etui na telefon fot. Materiały partnera

Waga elektroniczna

Każdy miłośnik aktywności fizycznej dobrze wie, że ćwiczenia to tylko połowa sukcesu w walce o szczupłą sylwetkę. Równie ważne jest także odpowiednie odżywianie, które znacząco wpływa na nie tylko na naszą formę, ale również na samopoczucie. Posiłki składające się pełnowartościowych produktów oraz odpowiedni bilans kaloryczny to coś, o co powinien zadbać każdy sportowiec. Tym, co pozwoli ci na skuteczne kontrolowanie dziennego spożycia kalorii jest nowoczesna waga kuchenna. Elektroniczny model wyposażony w funkcję tarowania pozwoli ci szybko odmierzyć odpowiednie porcje.

Elektroniczna waga kuchennaElektroniczna waga kuchenna fot. Materiały partnera

Zobacz jeszcze więcej przydatnych gadżetów!

Więcej o: