Dostałeś w prezencie smartfon? Oto najlepsze darmowe aplikacje na początek

Dostałeś w prezencie nowy smartfon, ale gubisz się w gąszczu aplikacji dostępnych w sklepach Google Play i App Store? Oto darmowe aplikacje, które zdecydowanie warto zainstalować na swoim urządzeniu.
Zobacz wideo

OUTLOOK - Aplikacja pozwala na łatwą konfigurację konta e-mail od dowolnego dostawcy. Do tego oferuje świetną integrację z pakietem Office oraz z Dropboksem. Outlook zbiera również w jednym miejscu wszystkie nasze załączniki. 

POCKET - Znaleźliście w internecie ciekawy artykuł, ale w tym momencie nie macie czasu go przeczytać? Zapiszcie go w aplikacji Pocket i przeczytajcie później w dowolnym momencie i na dowolnym urządzeniu. Również w trybie offline.

SNAPSEED - Snapseed to jedna z ciekawszych aplikacji do mobilnej edycji zdjęć oraz nakładania na nie efektów i filtrów. Aplikacja jest dość intuicyjna, a przy tym posiada funkcje, które zadowolą również bardziej zaawansowanych użytkowników.

WIKIPEDIA  - Wikipedia na smartfonie to nie tylko natychmiastowy dostęp setek tysięcy artykułów w kilkuset językach, lecz także funkcja MIEJSCA, która - dzięki wbudowanej mapie -  zmienia aplikację w rodzaj przewodnika turystycznego.

APPEAR.IN - Aplikacja umożliwia prowadzenie grupowych rozmów wideo pomiędzy ośmioma osobami jednocześnie. Możemy tworzyć własne prywatne pokoje rozmów i zapraszać do nich naszych znajomych lub współpracowników.

DROPBOX - Jedna z najpopularniejszych "chmurowych" aplikacji na rynku, która pozwala na przechowywanie naszych dokumentów zdjęć oraz innych multimediów. Poszczególne pliki możemy synchronizować na wielu urządzeniach.

CLOU -  Clou to jedna z najciekawszych "magazynowych" aplikacji dla Androida i iOS. Codziennie otrzymujemy dostęp do ciekawych artykułów z różnych dziedzin - od polityki, przez historię, po sport i technologie.

CANVA -  Intuicyjne, a zarazem funkcjonalne narzędzie do tworzenia plakatów, zaproszeń i prezentacji. Za pomocą kilku dotknięć możemy stworzyć profesjonalnie wyglądającą grafikę, a następnie zapisać ją w pamięci smartfona.

Naszą recenzję tych aplikacji znajdziesz w wideo powyżej.

Gazeta.pl to nie tylko polityka i gospodarka, lecz także tematy lokalne, poruszające problemy mniejszych społeczności, bliższe ludziom. Poświęć trzy minuty i pomóż nam lepiej zrozumieć, o czym chcesz czytać. Kliknij tutaj, żeby rozwiązać krótką ankietę.

Więcej o:
Komentarze (33)
Najlepsze darmowe aplikacje na nowy smartfon
Zaloguj się
 • calmy

  Oceniono 22 razy 18

  Nie ma czegoś takiego jak DARMOWA aplikacja. Zawsze zapłacisz. Albo swoją prywatnością, albo ograniczeniem wyboru bo wylądujesz w bańce informacyjnej, albo redukcją umiejętności kognitywnych (poniżej 20 roku życia prawie nikt nie potrafi już odnaleźć się w wielkim mieście bez smartfona ani dojechać dokądkolwiek), albo stopniową rezygnacją z prawdziwej międzyludzkiej komunikacji.
  Zawsze zapłacisz. I nawet nie będziesz wiedział dlaczego potem jesteś nieszczęśliwy i ułomny.

 • Czesław Rosomak

  Oceniono 22 razy 16

  po zmianie telefonu bardzo ostrożnie podchodzę do instalowania aplikacji, żeby go nie zaśmiecać, na razie zainstalowałem tylko niewielką część z tych które miałem na starym, a z przedstawionych tutaj żadna nie jest mi potrzebna

 • glupiadmin

  Oceniono 11 razy 11

  CANVA - .. funkcjonalne narzędzie do tworzenia plakatów...
  Ciekaw jestem kto projektuje plakaty w telefonie

 • Oceniono 15 razy 9

  Dostałem od rodziców nowiutki smartphon od dziadka smartphon i od babci smartphon kurczę nic tylko te smartfony a ja chciałem kolejkę mam już 6 lat a darmowymi aplikacjami nie zawracajcie mi głowy, chcę konkretne nazwy kanałów gdzie znajdę dobre pornole

 • anita_ani_tamten

  Oceniono 14 razy 8

  Szukam aplikacji na młotek do wbijania gwoździ i na siekierę do rąbania drewna. Może być na Androida...

 • kresedebarg

  Oceniono 5 razy 5

  Ograniczam aplikacje do minimum , tylko te naprawdę niezbędne

 • student_zebrak

  Oceniono 4 razy 2

  meteo, rozklady jazdy, stan drog, ceny benzyny, koncowka do krokomierza, skaer do dokumentow-pdf, mapy, wifi analizator, progie do kamer w samochodzie, pomiar natezenia dzwieku, poziomica, telewizja, Signal.

 • topjar

  Oceniono 1 raz 1

  pierwsze co bym zainstalował poza zablokowaniem reklam, to rejestrator moich rozmów
  plus obsługa black list, white list potem voip i rdp potem wywaliłbym, wszystkie gó... w stylu
  apki w prezencie facebooki i inne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX