Komentarze (37)
Mapy Google z wyświetlaniem ograniczeń prędkości i radarów. Nareszcie konkurencja dla Yanosika?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • mgz

  Oceniono 1 raz -1

  Biorac pod uwage ilosc wypadkow na przejsciach dla pieszych, i to ze czesto wypadki sa przez zagapienie sie, gadzet informujacy o zblizaniu sie do przejscia mialby sens.

 • rsajdok

  Oceniono 2 razy -2

  Jeśli komuś zależy mało inwazyjnej aplikacji działającej w tle i komunikującej przekroczenie prędkości. To polecam aplikację "bezpieczniej na drodze" działa na zgaszonym ekranie, nie zabiera uwagi kierowcy.

 • t.t

  Oceniono 6 razy -2

  Jak się ma taka funkcjonalność do zapisów Prawa o Ruchu Drogowym?
  Zabrania się:
  wyposażania pojazdu w urządzenie informujące o działaniu sprzętu kontrolno--pomiarowego używanego przez organy kontroli ruchu drogowego lub działanie to zakłócające albo przewożenia w pojeździe takiego urządzenia w stanie wskazującym na gotowość jego użycia; nie dotyczy to pojazdów specjalnych Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Krajowej Administracji Skarbowej wykorzystywanych przez Służbę Celno-Skarbową i Służby Ochrony Państwa;

 • i_co_mi_zrobisz_2

  Oceniono 4 razy -4

  w Polsce sie nie przymie.

 • david35

  Oceniono 6 razy -4

  W nokii 3310 miałem to w latach 80-ych na elastycznym ekranie na wstecznym lusterku. I to w podstawowym pakiecie ze stacjonarnym.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX