Poznaliśmy pulę nagród w turnieju Fortnite World Cup. Na zwycięzców czeka 100 milionów dolarów

Firma Epic Games przygotowuje się do startu Fortnite World Cup 2019, które rozpoczną się już 8 kwietnia. Najlepsi gracze podzielą się nagrodami z puli wynoszącej aż 100 milionów dolarów!

Na oficjalnej stronie Epic Games pojawiła się informacja, dotycząca łącznej puli nagród za wszystkie organizowane przez siebie wydarzenia e-sportowe, w tym za Fortnite World Cup. Organizatorzy zaplanowali, że pula ta wyniesie aż 100 milionów dolarów.

Fortnite World Cup 2019 - najlepszy zawodnik wygra nawet 3 miliony dolarów!

Mistrzostwa Świata Fortnite 2019 rozpoczną się 8 kwietnia i będą trwały aż 10 tygodni. Zawody skierowane są do osób wszystkich, które ukończyły przynajmniej 13 lat. W każdym tygodniu gracze Fortnite Battle Royale będą mogli zgarnąć dla siebie nawet milion dolarów. Po 10 tygodniach eliminacji zostanie wybranych 100 najlepszych graczy oraz 50 najlepszych par, które wezmą udział w finale rozegranym w Nowym Jorku. Najlepszy gracz solowy za wygranie mistrzostw otrzyma 3 miliony, a pozostali uczestnicy dostaną przynajmniej po 50 tysięcy dolarów.

 

Jak ugryźć milion w tydzień? Dodatkowe turnieje w grze Fortnite Battle Royal

Poza Fortnite World Cup organizatorzy planują także dodatkowe wyzwania w różnych trybach i formach gry Battle Royal. Do końca roku co tydzień uczestnicy gry (nawet ci, którzy nie biorą udziału w mistrzostwach) będą mogli wygrać 1 milion dolarów za grę w turnieju. Organizatorzy chcą by nagroda zachęciła graczy z jak największej liczby krajów i regionów na świecie.

Więcej o: