Klawiatura i mysz za mniej niż 150 zł. Solidne i niedrogie akcesoria komputerowe

Jaką mysz i klawiaturę kupić? Wiele osób poszukuje wygodnego, solidnego i niedrogiego zestawu. Wybraliśmy zestawy, których cena nie przekracza 150 zł. Wśród nich wybraliśmy produkty takich marek jak Logitech czy A4Tech.

Komplet: klawiatura i mysz do 150 zł

Zestawy klawiatur i myszy od takich producentów, jak Logitech czy A4Tech to bardzo solidne propozycje, które spełnią oczekiwania większości użytkowników. To uniwersalne sprzęty, które wspomogą nas w codziennych zadaniach przy komputerze. Myszy zazwyczaj nie mają wielu dodatkowych przycisków, a klawiatury oferują klasyczny układ klawiszy. Tego typu komplety świetnie nadają się zarówno do biura, jak i użytku domowego. Plusem jest to, że zestaw do siebie pasuje wizualnie, co może być ważne, jeśli zależy nam na spójnym wystroju biura czy gabinetu.

Zestaw Logitech Desktop MK120Zestaw Logitech Desktop MK120 fot. materiały producenta

Dla osób, które chcą osobno skompletować mysz i klawiaturę, wybraliśmy kilka solidnych klawiatur do 100 zł oraz myszy do 50 zł, tak by całość zestawu mieściła się w ustalonym przez nas progu cenowym. 

Klawiatury do 100 zł

Do 100 zł możemy znaleźć bardzo wiele klawiatur, które z pewnością spełnią oczekiwania wielu użytkowników. Znajdziemy w sklepach zarówno modele przewodowe jak i bezprzewodowe, a także tańsze klawiatury dla graczy. Wybierając odpowiednią klawiaturę, warto zastanowić się przede wszystkim nad tym, ile czasu i jak będziemy przy niej pracować. Niektóre klawiatury np. dedykowane dla osób, które na co dzień dużo piszą, są odpowiednio profilowane, aby zapewnić najwyższą wygodę pracy. 

Myszy do 50 zł 

W tym przedziale cenowym na pewno nie znajdziemy dobrej myszy dla graczy. Jednak dla osób, które na co dzień korzystają z komputera czy laptopa przede wszystkim do przeglądania internetu, pisania czy oglądania filmów, można wybrać kilka solidnych myszy. Dobra myszka to inwestycja, którą warto podjąć, ponieważ najtańsze urządzenia mogą szybko przestać działać. Z tego powodu staraliśmy się znaleźć kompromis i wybrać myszy za ok. 35-50 zł, by mieć pewność, że wybrany model będzie wam dobrze służył. 

Myszy do 50 złMyszy do 50 zł fot. pexels

Więcej o: