Olympus zatrudni nawet 200 osób w Polsce. Otwiera centrum biznesowe we Wrocławiu

Olympus otworzył własnie swoje pierwsze centrum biznesowe. Olympus Business Services zostało zlokalizowane we Wrocławiu i zatrudnia już ponad 100 osób. Do 2020 roku wrocławski zespół ma się jednak powiększyć maksymalnie o kolejne 200 osób.
Zobacz wideo

Nowy oddział Olympus Business Services Europe (OBSE) został otwarty we Wrocławiu. Firma zajęła biuro o powierzchni blisko 5400 m2 w należącym do LC Corp biurowcu Retro Office House, podał LC Corp. Olympus szacuje, że w związku z dynamicznym rozwojem do 2020 r. powstanie tu nawet 200 kolejnych miejsc pracy.

Jest już 100 pracowników, będzie kolejne 200

Nowo powstałe centrum usług wspólnych będzie odpowiedzialne za obsługę procesów biznesowych firmy w regionie Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki. Pracownicy centrum OBSE pełnią przede wszystkim obowiązki administracyjne związane z finansami, łańcuchem dostaw i wsparciem sprzedaży.

W przyszłości będą się także zajmować obsługą kadrową. W związku z dynamicznym rozwojem wrocławskiego oddziału firma przewiduje, że do roku 2020 powstanie tu nawet 200 kolejnych miejsc pracy.

Entuzjazm, jaki towarzyszył nam podczas zakładania pierwszego centrum biznesowego firmy Olympus, w połączeniu ze świadomością bycia częścią renomowanej globalnej marki zajmującej się technologiami medycznymi, stworzył wyjątkową kulturę korporacyjną oddziału OBSE. Już w ciągu pierwszych kilku miesięcy udało nam się zbudować wspaniały, ponadstuosobowy zespół

- powiedziała dyrektor zarządzająca Olympus Business Services Agnieszka Orłowska, cytowana w komunikacie.

Olympus otwiera centrum biznesowe we WrocławiuOlympus otwiera centrum biznesowe we Wrocławiu fot. materiały prasowe Olympus

Olympus wybrał Wrocław

Firma Olympus na otwarcie oddziału OBSE wybrała mieszczący się we Wrocławiu biurowiec Retro Office House.

Wybór Wrocławia oraz budynku Retro Office House przez tak uznaną firmę, jaką niewątpliwie jest Olympus, to powód do zadowolenia dla całego regionu. Firma doceniła zaplecze edukacyjne miasta z wykształconymi absolwentami wrocławskich uczelni, potencjał rozwoju oraz jego wielokulturowość. Cieszymy się, że kolejna renomowana marka zaufała firmie LC Corp i wynajęła powierzchnię w Retro Office House. Otwarcie oddziału w świetnie zlokalizowanym biurowcu klasy A daje zatrudnionym tutaj osobom duży komfort pracy. Firmy doceniają też nowoczesne rozwiązania w biurach oraz możliwość urządzenia lokali specjalnie według ich indywidualnych potrzeb i wymagań

- dodała manager ds. najmu LC Corp Izabela Miśta-Brzeska.

LC Corp S.A. kontroluje grupę celowych spółek deweloperskich, realizujących inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w największych miastach w kraju. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r.

Więcej o: