Fortnite zawitał do sklepów Biedronka. Szykuje się walka o figurki z najpopularniejszej gry na świecie

Od poniedziałku w sieci Biedronka dostępne są figurki kolekcjonerskie z gry Fortnite. Biorąc pod uwagę popularność tego tytułu - również w Polsce - szykuje się sprzedażowy hit.
Zobacz wideo

Fortnite to internetowy fenomen. I trudno temu faktowi zaprzeczyć nawet, jeśli nie do końca ten fenomen rozumiemy. Gra studia Epic Games przyciągnęła przed ekrany komputerów, konsol i smartfonów miliony graczy i na nowo zdefiniowała gatunek "battle royale" - tryb gry wieloosobowej, w którym kilkudziesięciu graczy rywalizuje ze sobą aż do momentu, w którym na mapie pozostanie jedna osoba.

FortniteFortnite fot. DM

Figurki Fortnite dostępne w sklepach Biedronka

Tę popularność najwyraźniej postanowiła wykorzystać również sieć sklepów Biedronka. Od poniedziałku w sklepach dostępne są kolekcjonerskie figurki z postaciami z Fortnite. Cena jednej figurki to 14,99 złotych, ale w przypadku, gdy zdecydujemy się na zakup trzech postaci, za każdą zapłacimy 9,99 zł.

Cena wydaje się więc bardzo atrakcyjna, choć warto pamiętać, że może ona przekładać się również na jakość. Zazwyczaj figurki kolekcjonerskie kosztują od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych za sztukę. Prawdopodobne jest, że w tym wypadku producent mocno oszczędzał na zastosowanych materiałach.

Nie zmienia to faktu, że figurki Fortnite mogą być nie lada gratką dla wielbicieli gry. Jeśli chcemy zebrać wszystkie, musimy się jednak pospieszyć, bo będą one dostępne w sklepach tylko do 28 kwietnia br.

Zobacz wideo
Więcej o: