Watch Dogs Legion to przerażająca wizja Londynu po brexicie. Wcielisz się w każdego mieszkańca miasta

Zgodnie z przeciekami Ubisoft zapowiedział nową odsłonę serii Watch Dogs. Tym razem trafimy do Londynu, który w wyniku brexitu i politycznego chaosu zmienił się w miasto rodem z powieści George'a Orwella. Gra trafi do sklepów 6 marca 2020 roku.
Zobacz wideo

Watch Dogs Legion to przerażająca wizja postbrexitowej Wielkiej Brytanii. Jedna z największych metropolii na świecie stała się państwem policyjnym. Obywatele na każdym kroku są obserwowani i kontrolowani, a porządku pilnują zarówno bezwzględni funkcjonariusze, jak również śmiercionośne drony i roboty.

Podobnie, jak w poprzednich odsłonach, wcielimy się w członków cybernetycznego ruchu oporu DedSec, którego celem jest wyzwolenie społeczeństwa z jarzma kontroli. Watch Dogs Legion będzie jednak wyróżniał się na tle swoich poprzednik co najmniej pod jednym względem.

 

Watch Dogs Legion - możesz zagrać każdym mieszkańcem Londynu

grze będziemy mogli zrekrutować do DedSec każdego mieszkańca. Może to być np. barowy zabijaka, były agent MI5 czy też  niepozorna staruszka. Gdy postać zginie w akcji, to misja będzie kontynuowana przez kolejnego rekruta. Ubisoft zaprezentował ten element rozgrywki. I trzeba przyznać, że robi wrażenie.

Watch Dogs Legion trafi na sklepowe półki 6 marca 2020 roku. Gra będzie dostępna na komputery PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Ubisoft rozpoczął już przedsprzedaż swojego nowego tytułu.

Więcej o: