Klawiatura bezprzewodowa: jaki model wybrać? Mamy kilka ciekawych propozycji!

Klawiatura bezprzewodowa ułatwia pracę lub grę na komputerze. Docenią ją fani nowoczesnych gadżetów. Zobacz, jakie możesz modele wybrać i czym się kierować podczas zakupu!

Jak wybrać dobrą klawiaturę bezprzewodową? 

Klawiatura bezprzewodowa pozwala na większą swobodę podczas pracy na komputerze. Jest też często wybierana przez graczy, którzy nie chcą siedzieć blisko monitora - wolą na przykład wygodnie usiąść na kanapie. Klawiaturę tę możesz łatwo przenosić i łatwo się nią obsługiwać. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru klawiatury bezprzewodowej? 

  • rodzaj klawiatury - do wyboru masz klawiatury wyspowe (czyli z wyspowymi przyciskami). Są bardzo wygodne w użytkowaniu i łatwiejsze do czyszczenia. Innym rodzajem są klawiatury klasyczne. 
  • komunikacja z komputerem - tutaj również dwa rodzaje: komunikacja bluetooth oraz poprzez USB. Te z USB są znacznie popularniejsze i tańsze. Ponadto oferują lepszą jakość łączności z urządzeniem. 
  • rozbudowanie - zwróć też uwagę, czy klawiatura posiada blok numeryczny (o ile go potrzebujesz) oraz przyciski specjalne ułatwiające korzystanie z wielu aplikacji bez potrzebny operowania myszką. To czyni twoją pracę łatwiejszą i szybszą.
  • touchpad - jeśli potrzebujesz klawiatury do laptopa, to warto zainwestować w model z wbudowanym touchpadem. Mając taką klawiaturę nie będziesz potrzebować myszki. Sprawdzą się także jako klawiatury do tabletów czy większych smartphonów. 

Chcesz kupić nową klawiaturę bezprzewodową? Mamy dla ciebie kilka propozycji w świetnych cenach. Będą idealne zarówno do pracy, jak i dla graczy. Wybierz model, który spełni twoje oczekiwania! 

Więcej o: