Smartwatche i zegarki sportowe Garett: czy warto kupić ten tańszy zamiennik znanych marek?

Zegarki Garett zdobywają coraz większą popularność. Przyciąga przede wszystkim ich niska cena oraz design. Czy jednak warto skusić się na produkt tej firmy?

Garett - polska firma elektroniczna, która podbija rynek! 

Garett to polska firma elektroniczna, która powstała w Kielcach. Zajmuje się produkcją sprzętu i gadżetów elektronicznych. W jej ofercie znajdziemy przede wszystkim głośniki bluetooth, drukarki 3D, elektryczne deskorolki czy gogle VR. Jednak popularność zdobyła dzięki smarwatchom i zegarkom sportowym. Fanów tych elektronicznych gadżetów przyciągnęły o wiele niższe ceny niż te oferowane przez znane na całym świecie marki oraz niebanalny design, który dopasuje się do każdego! 

 

Wśród smartwatchy i zegarków Garett znajdziemy typowo sportowe smart bandy, który mierzą puls, liczą kroki, liczą ilość spalonych kalorii oraz zapisują wyniki treningów. Dostępne w wielu kolorach. Oprócz tego marka oferuje także bardziej rozbudowane smartwatche pozwalające słuchać muzyki, odbierać połączenia, smsy oraz emaile. Są bardzo przydatne i praktyczne. Idealne dla gadżeciarzy. Niektóre z nich mają także wbudowany aparat fotograficzny. Ceny? Najtańszy model kupimy za mniej niż 100 zł. Najdroższy zaś dostaniemy za około 1000 zł. Wszystko więc zależy od tego, jakich potrzebujemy funkcji i, ile chcemy przeznaczyć na zakup smartwatcha. 

Jeśli chodzi opinie klientów, którzy skusili się już na zakup zegarków Garett, to jednoznacznie pojawia się zdanie, że są one świetnej jakości. Wodoodporne, wytrzymałe i mają naprawdę niezłą baterię. Klienci chwalą także możliwość wymiany pasków oraz bogactwo dostępnych funkcji. Wielu zaręcza, że to na pewno nie ostatni zegarek od tej firmy w ich kolekcji. Ponadto zaskakuje także mnogość różnych fasonów i kolorów. Bez problemu więc każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie. 

Poniżej wybraliśmy dla ciebie kilka zegarków i smartwatchy Garett. Może któryś model przypadnie ci do gustu! 

Więcej o: