Komentarze (85)
Zaczęło się. Sprzedają bokserki i t-shirty, które "ochronią" nas przed 5G. Ceny powalają
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • czemublokujecie_mikonto

  Oceniono 3 razy -1

  Wspaniale, jawnie zarabiać na Ciemnym Ludzie, jeden kupuje kolorowe skarpetki a inny majtki przeciwko 5G czy LGBT -brawo!

 • java77

  Oceniono 2 razy -2

  A po za tym od wielu lat nie prowadzi sie w naszym kraju zadnych badan o szkodliwosci sieci nie tylko 5G,ale tez 2G i 3G.Slepo wierzy sie producentom urzadzen.Nikt juz tego nie kontroluje.Natomiast sceptykom polecam wlozyc glowe do kuchenki mikrofalowej i włączyć.Wtedy pogadamy o nie szkodliwosci mikro fal.

 • java77

  Oceniono 2 razy -2

  niestety bielizna ochronna nas nie uchroni przed promieniowaniem.powinno sie chronic przede wszystkim glowe.A dopiero potem reszte.Promieniowanie mikrofalowe to promieniowanie przenikliwe.Jedynie klatka Faradaja moglaby tu cos zdzialac.

 • sigerpfagus11

  Oceniono 2 razy -2

  Nie można nazwać mitami czegoś, co nie zostało zbadane, to czy częstotliwości używane w 5g są szkodliwe, czy nie wymaga wieloletnich badań, takowych nie prowadzono, m.in. dlatego, że jest to zbyt nowa technologia. Z uwagi na powyższe niektóre kantony w Szwajcarii, z tego co pamiętam także Belgia, wprowadziły zakaz stosowania tej technologii do czasu wyjaśnienia wątpliwości. Jedno co jest pewne, 5G wymaga instalacji bardzo dużej ilości stacji, wyższa częstotliwość- mniejszy obszar rozchodzenia sie fali, więc jeszcze większego zaśmiecenia krajobrazu miast, tylko pytanie po co? jaki jest tego sens i gdzie jest granica? wincy,j wincyj i wincyj.....żeby małoaty mogły w sekunde pornole w 4k ściągać.

 • bratjolki

  Oceniono 8 razy -2

  Po pierwsze. Majtki firmy Mey (np) czy koszulka Schiessera kosztują w zwykłym domu towarowym tyle samo lub z łatwością więcej. Wiec gdzie sensacja? Durnie kupują koszulki DG które dzięki gejowatemu logo kosztują nie 12 tylko 1200 franków. Tu jest cud galilejski.
  Po drugie - nie wyczytałem tu nigdzie ze Wavesafe straszy ludzi chorobami. Sprzedają ekranujace gacie jak inni wpychają bawełnę eko lub buty na koturnie dla kurdupli. Efekt Fsradaya istnieje wiec to nie zdrowotne gatki papieża czy moherowe koce.
  Gdyby sprzedawali czosnek i krucyfiksy to co innego.
  A ze paranoja kwitnie w odniesieniu do 5G?
  Kiedyś baliśmy sie czarownic i maszyn do szycia.
  Prawo dla obrotnych Szwajcarów.

 • el.pistolero

  Oceniono 6 razy -4

  Proponuję zerknąć na statystyki zachowywań na raka w okolicach Gąbina(Konstantynów), gdzie kiedyś stał olbrzymi maszt, skąd nadawano sygnał radiowy fal długich. Przez wiele lat wciskano mieszkańcom, że wzrost zachorowań na wszelakie choroby, to zabobony.

 • nadszyszkownik_szechter

  Oceniono 14 razy -8

  Super produkt dla oczadziałych lewusów, śmigających w czapeczkach z folii aluminiowej.

 • mikron

  Oceniono 21 razy -15

  Dlaczego nie lubię GW? Wśród różnych powodów jest i ten: arogancja redaktorów połączona z ich ignorancją. Najłatwiej napisać o zabobonnej tłuszczy, która boi się tego, czego nie widać.
  A WHO i jej agencja IARC (miedzynarodowy instutut do badań nad rakiem) klasyfikuje promieniowanie elektromagnetyczne (częstotliwościowi sieci komórkowej) jako 'możliwie wywołujące nowotwory u ludzi' - kategoria 2B.
  Kto chce, niech sobie przeczyta, łatwo wyszukać można w sieci.
  Na zachętę kopiuję początek ich publikacji:

  The WHO/International Agency for Research on Cancer (IARC) has classified radiofrequency electromagnetic fields as possibly carcinogenic to humans (Group 2B), based on an increased risk for glioma, a malignant type of brain cancer1, associated with wireless phone use.

 • Pawel Niemiec

  Oceniono 15 razy -15

  Kupiłem cały zestaw plus namiot w pokoju dla dzieci,niema jak z 5g ,zobaczycie za parę lat jak wam dzieci będą na raki chorować ! Wtedy będzie za późno !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX