Letnia wyprzedaż. W PlayStation Store jeszcze więcej gier na PS4 w obniżonych cenach

Z okazji wakacji PlayStation Store przecenia kolejne tytuły dla fanów gier, którzy wreszcie mają czas pograć po męczącym roku pracy na swoich konsolach PS4. Na wyprzedaży znajdziemy m.in. Call of Duty czy Moral Kombat.
Zobacz wideo

Sony w ostatnim czasie przeceniło kolejne tytuły dla fanów PlayStation. W letniej promocji znajdziemy:

-Call of Duty: Black Ops 4: teraz 209,50 zł wcześniej 419 zł – 50% zniżki
-Mortal Kombat 11: teraz 209 zł wcześniej 289 zł – 27% zniżki
-Tom Clancy’s The Division 2: teraz 145 zł wcześniej 289 zł – 49% zniżki
-Metro Exodus: 145 zł zamiast teraz 289 zł – wcześniej 49% zniżki

Jednak promocja na gry z PS4 potrwa tylko do 23 sierpnia, więc trzeba się pośpieszyć, by załapać się na zniżkę.

O czym są gry na wyprzedaży w PlayStation Store? Gry na PS4 w promocji

Call of Duty: Black Ops 4

Nowa część popularnej serii, tym razem dostarcza graczowi trzy mapy z trzema zupełnie różnymi światami i scenariuszami. Pierwsza plansza znajduje się w starożytnym świecie, gdzie trafiamy na arenę gladiatorską.
Druga mapa to Titanic, gdzie musimy się zmierzyć z żywymi trupami, pokonując różnego rodzaju przeciwności. Trzecia opcja to remake scenariusza z drugiej części gry z rozszerzonymi elementami rozgrywki.

Mortal Kombat 11

Kolejna odsłona gry, w której możemy zmierzyć się w bezpośrednim starciu z ponad 20 postaciami. Tym razem twórcy gry postanowili wzbogacić Mortal Kombat, możliwością zmiany wyglądu czy stylu walki postaci, którą wybraliśmy. 

Tom Clancy’s The Division 2

Druga część popularnej gry rozgrywa się ponad pół roku po wydarzeniach z poprzedniej części. Jesteśmy w świecie, który podnosi się po katastrofie biologicznej. Jednak w Waszyngtonie mimo prób przywrócenia  porządku przez władze, trwają niepokoje. Zostajemy więc wysłani by jako ustabilizować sytuację i zapobiec zamachowi stanu. 

Metro Exodus

Fabuła gry, skupia się na powrocie do normalności ludzkości, która musiała przez lata żyć w tunelach podziemnych. Akcja będzie rozgrywać się na terenie Rosji, gdzie najprawdopodobniej są warunki do normalnej egzystencji. Jednak trzeba będzie jeszcze zbadać nowy teren, do czego jesteśmy wysłani wraz z frakcją Spartan. Gra jest na podstawie książki Metro 2033 i Metro 2034.

Więcej o: