Need for Speed: Heat - pokazano zwiastun. Twórcy deklarują: w grze nie będzie lootboxów

Zaprezentowano pierwszy zwiastun wyczekiwanej gry Need for Speed: Heat. Nareszcie możemy zobaczyć, jak będzie prezentował się nowy tytuł. Twórcy zdradzili też, że w grze wyeliminowano jedną z bardziej irytujących praktyk z poprzednich części.

Wyczekiwana gra Need for Speed: Heat nareszcie może pochwalić się pierwszym zwiastunem. Twórcy zaprezentowali go zaledwie kilkanaście godzin temu zdradzając przy okazji nieco szczegółów na temat gry.

NFS: Heat - zwiastunNFS: Heat - zwiastun fot. screen z filmu Need fot Speed na YouTube

Zwiastun Need for Speed: Heat

Need for Speed to seria powstała w 1994 roku, która uchodzi już za kultową. Takie produkcje, jak Need for Speed: Underground lub Need for Speed: Most Wanted z 2003 i 2005 roku do tej pory wspominają gracze na całym świecie.

Twórcy postanowili dodać właśnie kolejną część do składającej się z ponad 20 gier serii. Studio wypuściło zwiastun Need for Speed: Heat, na którym możemy zobaczyć, jak prezentuje się najnowsza odsłona kultowego tytułu.

 

Twórcy zapowiadają: żadnych lootboxów

W przypadku niektórych z poprzednich części Need for Speed gracze zarzucali Electronic Arts i Ghost Games zbytnie przepakowanie gier mikropłatnościami. Dlatego też jednym z tematów w internetowych dyskusjach było pytanie, czy i tym razem będzie podobnie.

Okazuje się, że twórcy postanowili zrezygnować z dodatkowych płatności w Need for Speed: Heat. Do dyskusji na ten temat odniósł się na Reddicie Ben Walke ze studia Ghost Games. Zapowiedział, że w Need for Speed: Heat nie znajdziemy lootboxów (a więc dodatkowo płatnych skrzynek z wyposażeniem), ani tym podobnych "niespodzianek".

NFS: Heat - zwiastunNFS: Heat - zwiastun fot. screen z filmu Need fot Speed na YouTube

Co więcej, Walke dodaje, że lootboxów nie tylko nie będzie w momencie debiutu gry, ale w ogóle nie pojawią się w Need for Speed: Heat. Wygląda więc na to, że gracze mogą spać spokojnie. Więcej na temat nowego tytułu powinniśmy dowiedzieć się już za kilka dniach na targach Gamescom.

Więcej o: