Planujesz urlop lub wakacyjny wyjazd? Oto najlepsze aplikacje na Android i iOS

Wakacje się kończą, a to idealny moment, aby wyjechać na urlop i sporo zaoszczędzić. Pomogą nam w tym aplikacje do planowania podróży. Wybrane przez nas aplikacje są dostępne zarówno na smartfonach z Androidem, jak również iOS.
Zobacz wideo

WAKACYJNI PIRACI - znakomita wyszukiwarka najlepszych i najtańszych ofert - bez względu na to, czy szukamy wycieczki Last Minute, noclegu w hotelu, czy też zniżek na bilety kolejowe i lotnicze. Wakacyjni Piraci zbierają te wszystkie oferty w jednym miejscu., Aplikacja pozwala również na ustawianie alertów cenowych, które powiadomią nas, gdy cena naszej wymarzonej wycieczki spadnie.

SKYSCANNER - rozbudowana wyszukiwarka lotów, która porównuje oferty linii lotniczych z całego świata, a następnie prezentuje najtańsze bądź najwygodniejsze połączenia. Z poziomu aplikacji możemy również zarezerwować nocleg w hotelu bądź wynająć samochód. Skyscanner zapisuje w jednym miejscu wszystkie nasze rezerwacje, Dzięki czemu w każdej chwili mamy do nich łatwy dostęp.

PACKKING - aplikacja pomoże nam  skompletować listę rzeczy, które powinniśmy spakować do walizki przed wakacyjną podróżą. Lista tworzona jest automatycznie w oparciu o kierunek naszego wyjazdu, zaplanowane aktywności czy środek transportu. Możemy ją jednak w dowolny sposób edytować i dostosować do naszych preferencji.

Więcej o: