PlayStation Plus w październiku z odświeżonym klasykiem oraz symulatorem sportowym

Sony podczas State of Play skorzystało z okazji i zapowiedziało zawartość PlayStation Plus na październik. W październiku w ramach abonamentu PS Plus będzie można nadrobić kultowe The Last of Us. Druga produkcja dostępna od nowego miesiąca to MLB The Show 19.

PlayStation Plus daje nam nie tylko dostęp do rozgrywki on-line. Sony co miesiąc zapewnią graczom możliwość ściągnięcia pełnych wersji różnych gier. Nierzadko są to duże hity i klasyki, w które powinien zagrać każdy zapalony gamer. Tym razem w związku z podaniem daty premiery The Last of Us 2, w październiku będzie można zagrać w pierwszą część tej kultowej produkcji. Gra wyjdzie w wersji Remastered, czyli poprawionej z myślę o PS4 (TLoU debiutowało jeszcze na poprzedniej generacji konsol, na PS3). Niewątpliwie warto sięgnąć po te produkcję – to jedna z najlepiej ocenianych gier w historii. The Last of Us została doskonale przyjęte przez fanów uzyskując średnie ocen 95,04 proc. i 95/100 na GameRankings oraz Metacritic. Drugą grą, w którą będzie można zagrać jest MLB The Show 19. To symulator gry w baseball. Nie jest to popularna w Polsce dyscyplina (chociaż ostatnio odżywa polska odmiana gry, czyli palant), ale to doskonała szansa by się do niej przekonać. Gra oferuje tryb fabularny oraz klasyczne mecze zarówno w wersji dla jednego gracza, jak i online.


Do końca września można jeszcze natomiast grać w Batman: Arkham Night oraz Darksiders 3, dostępne w ramach abonamentu PS Plus. W jego cenie Sony oferuje także darmowe motywy, aplikacje czy starter packi do różnych gier, jak np. Fortnite.

PlayStation Plus droższe od sierpnia


Od 1 sierpnia koszt miesięcznego abonamentu zwiększył się o 4 zł. Cena za usługę PlayStation Plus na 30 dni to teraz 37zł. Nie zmieniły się ceny abonamentu na 3 oraz 12 miesięcy.

Więcej o: