Prezent pełny emocji za mniej niż 100 złotych? To możliwe!

Wydaje Ci się, że prezenty niematerialne, pełne emocji na pewno są bardzo drogie. Myślisz, że nie możesz sobie na nie pozwolić? Nic bardziej mylnego. Wszystko zależy od oferty, a my wybraliśmy dla Was najlepsze. Wybór jest ogromny, każdy vocher na poniższe prezenty kupisz za mniej niż 100 złotych. Przekonaj się!

Voucher do SPA

Voucher do SPAVoucher do SPA Fot. katalog marzeń, materiały partnera

Voucher do SPA, czekoladowy masaż, masaż gorącymi kamieniami, relaksacyjna kąpiel w basenie, a może manicure? Każdy zasługuje na odrobinę przyjemności. Taki voucher to idealny prezent dla mamy, siostry, babci, przyjaciółki czy cioci! Podaruj piękno w prezencie, przyjemność gwarantowana.

Escape room

Szyfr w Escape Room-ieSzyfr w Escape Room-ie Fot. katalog marzeń, materiały partnera

Uwielbiasz zagadki? Grasz w gry komputerowe typu Escape? Chciałbyś przenieść się do świata, który jest niczym labirynt i aby się z niego wydostać trzeba wykonać zadania i rozwiązać zagadki? Escape room to miejsce idealne, gdzie przeżyjesz niesamowitą przygodę w gronie rodziny lub znajomych na nietypowych warunkach.

Zagadki zmotywują do myślenia każdą szarą komórkę. Do wyboru różne zakresy tematyczne i różnorodne klimaty pokoi zagadek. Jeśli nie masz pomysłu na ciekawy wieczór z przyjaciółmi lub chcesz zorganizować nietypową imprezę urodzinową escape room będzie strzałem w dziesiątkę. Cena zachęca do zakupu!

Paintball - ekstremalny sport dla każdego

Paintball laserowyPaintball laserowy Fot. katalog marzeń, materiały partnera

Mamy coś dla miłośników paintballu! Tutaj liczy się refleks i opanowanie, to świetna gra zespołowa, która gwarantuje mnóstwo emocji i niezapomnianych wrażeń. Uznawany jest za jeden z najpopularniejszych sportów ekstremalnych, który można uprawiać niezależnie od płci i wieku.

Do zabawy wystarczy bojowy kombinezon i mnóstwo sprytu, by pokonać przeciwnika, a samemu nie dać się ustrzelić! Nie lubisz brudzić ubrania? Jest świetna alternatywa, która daje tyle samo frajdy – paintball laserowy, to na nim szkoli się wiele jednostek wojskowych na świecie. Do gry wystarczy karabin i kamizelka wyposażona w czujniki trafień. Po trafieniu przez przeciwnika kamizelka świeci diodami w kolorze danego zespołu.

Wspinaczka na ściance

Wspinaczka po ścianceWspinaczka po ściance Fot. katalog marzeń, materiały partnera

Wspinaczka to idealna forma rozrywki dla miłośników górskich wspinaczek, którzy nie mogą wyjechać w góry, a chcą potrenować. Wspinanie po ściance zapewni emocje, pozwoli się wyżyć, wzmocnić kondycję fizyczną, poprawić ogólny stan organizmu, ale też zrelaksować osobom, które lubią aktywny wypoczynek.

Więcej o: