Laptop jakiego nie miałeś! ASUS VivoBook 15 wkracza na salony

Starasz się śledzić wszystkie nowinki technologiczne? W takim razie nie możesz przejść obojętnie obok najnowszego laptopa ASUS VivoBook 15! To dobry i wszechstronny sprzęt, a jego mocną stroną jest doskonały ekran, ergonomia wykonania, wygodna klawiatura oraz czas pracy. Za taką cenę nie znajdziesz nic lepszego!
open-image
  • Superszybki dysk!

   ASUS VivoBook 15 posiada superszybki dysk półprzewodnikowy (SSD), który osiąga szybkość zapisu sekwencyjnego na poziomie 3,2 GB/s, z możliwością instalacji dodatkowego dysku HDD. Takie rozwiązanie zapewnia niezwykłą szybkość ładowania aplikacji i mnóstwo miejsca, by zawsze mieć przy sobie nawet największe pliki. Za taką cenę nie znajdziesz lepszego sprzętu!
   Sprawdź cenę
  • Wydajny i wytrzymały!

   Zapomniałeś wziąć ze sobą ładowarki? Niczym się nie martw! Laptop zapewni Ci dłuższy czas użytkowania dzięki zastosowaniu wysokiej jakości baterii litowo-polimerowej. Zintegrowana technologia ASUS Battery Health Charging chroni baterię przed przeładowaniem, co z kolei wydłuża jej żywotność i zmniejsza ryzyko uszkodzenia. Możesz być pewien, że bateria twojego laptopa długo pozostanie w idealnym stanie. Procesor Intel® Core i5 8. generacji zapewnia niezwykle płynną pracę i rozrywkę. Dzięki niemu aplikacje na Twoim laptopie ASUS ViviBook 15 ładują się szybciej, grafika działa lepiej, a wykonywanie wielu zadań jest bardziej wydajne.
   Sprawdź cenę
  • Niebanalny wygląd

   Trzeba przyznać, że laptop ASUS VivoBook przyciąga designem - bardzo minimalistycznym, ale jednak rzucającym się w oczy. Głównie ze względu na konstrukcję NanoEdge, która sprawia, że ekran jest niemalże bezramkowy (grubość ramki to zaledwie 5,7 mm) i zapewnia użytkownikowi dużą powierzchnię ekranową, a także ekstremalnie wciągające wrażenia wizualne podczas pracy i rozrywki. Dzięki temu, że jest tak cienki i lekki, możesz go bez problemu ze sobą zabrać w każde miejsce!
   Sprawdź cenę
Więcej o: