Hideo Kojima pozdrawia "Cześć Polska!". Death Stranding wyjdzie całkowicie po polsku

Hideo Kojima dwa dni temu pojawił się w Polsce. Fani spodziewali się, że nie przyjechał tylko zwiedzać i niedługo gruchnie jakaś bomba. I tak się stało. Legendarny developer zapowiedział, że jego najnowsza gra będzie dostępna w języku polskim.
Zobacz wideo

Hideo Kojima pojawił się w Polsce w nocy z niedzieli na poniedziałek. Swojego Twittera zalał mnóstwem zdjęć z Warszawy, głównie ze Starego Miasta i Traktu Królewskiego. W trakcie wycieczki odwiedził m.in. studio CD Projekt, twórców gry "Wiedźmin" i nadchodzącego projektu Cyberpunk 2077. Polacy poprosili go także o wiele autografów. Cóż, Hideo Kojima to niewątpliwe legenda branży i nie można się dziwić polskim programistom.

Hideo Kojima wpadł także do PlayStation Polska. I to już nie była tylko kurtuazyjna wizyta u kolegów z branży. Kojima musiał dopinać ostatnie szczegóły polskiej lokalizacji jego najnowszej gry Death Stranding.

Death Stranding premierę ma równo za miesiąc, 8 listopada. Polacy otrzymają w pełni zlokalizowaną grę. Będzie zawierała zarówno polskie napisy, jak i dubbing. 

Death Stranding to nowa produkcja o ratowaniu świata od Hideo Kojimy 

Japończyk jest w branży znany głównie jako twórca Metal Gear Solid. Seria zawsze wyróżniała się świetną historią, której fabuła była doskonale poprowadzona. Oglądając materiały Death Stranding, można się spodziewać, że produkcja w tym elemencie nie będzie gorsza od MGS. 

 

Główny bohater ma jedną misję, musi podłączyć do sieci całą Amerykę. Przeszkadzać mu będą w tym demony, a zadanie utrudni nienarodzone dziecko w inkubatorze, które musi ze sobą nosić i chronić. Gra ma opierać się głównie na zagadkach. Zadziwia nie tylko oryginalny pomysł na fabułę, jak to w przypadku Kojimy, ale także rozmach produkcji. Główny bohater jest grany przez Normana Reedusa, znanego przede wszystkim z The Walking Dead, a oprócz niego w produkcji występują Mads Mikkelsen i Guillermo del Toro. 

Więcej o: