Steam szykuje w tym roku jeszcze trzy duże promocje. Znamy ich dokładne daty

W sieci pojawiły się przecieki na temat wyprzedaży jakie mają się pojawić na Steamie. W tym roku jeszcze trzykrotnie będzie szansa kupić tańsze gry.
Zobacz wideo

Steam organizuje sporo wyprzedaży, podczas których ceny gier lecą w dół o kilkadziesiąt procent. Organizowane są cyklicznie z różnych okazji i są szansą na zdobycie upragnionych tytułów w bardzo atrakcyjnych cenach. Steam Database poinformował na Twitterze o dokładnych datach promocji, jakie będą miały miejsce jeszcze w tym roku.

Pierwsza promocja ma wystartować już za tydzień i potrwa pięć dni. Związana jest oczywiście z Halloween. Od 28 października do 1 listopada taniej kupimy zapewne produkcje z gatunku horror i inne tytuły grozy. Najczęściej jednak nie kończy się tylko na przecenach tytułów bezpośrednio związanych z Halloween, więc warto śledzić platformę. Kolejna wyprzedaż, wystartuje niecały miesiąc później. Jesienna wyprzedaż będzie trwała cały tydzień od 26 listopada do 3 grudnia. Ostatnia wyprzedaż w teorii powinna być wyprzedażą świąteczna, ponieważ startuje 19 grudnia i będzie trwała do 2 stycznia. Przecieki mówią jednak o tym, że będzie to po prostu wyprzedaż zimowa.

Dokładnie daty trwania wyprzedaży na Steamie: 

  • Halloweenowa Wyprzedaż: 28 października – 1 listopada 
  • Jesienna Wyprzedaż: 26 listopada – 3 grudnia 
  • Zimowa Wyprzedaż: 19 grudnia – 2 stycznia 

Są to jedynie niepotwierdzone plotki, ale jest duża szansa, że przecieki pokryją się z rzeczywistością. Dowodem mają być te same terminy podawane przez wielu deweloperów na różnych stronach internetowych. Warto więc przygotować portfele. Valve na swojej platformie sprzedażowej oferuje naprawdę atrakcyjne zniżki. Ponadto wyprzedaż Jesienna przypada na okres promocji z okazji Black Friday oraz Cybermonday, a więc korzyści z zakupu gier w tym czasie mogą być jeszcze większe.  

Więcej o: