Blizzard szykuje dużą niespodziankę na BlizzCon. Niemal na pewno zobaczymy Diablo 4

Tegoroczny BlizzCon ma przynieść to, co Blizzard miał pokazać rok temu. Już za niecałe dwa tygodnie możemy zobaczyć kontynuacje jednej z najbardziej kultowych produkcji. Tak sugeruje reklama albumu z grafikami z Diablo, Diablo 2, Diablo 3 oraz Diablo 4.
Zobacz wideo

Blizzard zrobił wokół siebie ostatnio dużo zamieszania, chociaż raczej nie było to elementem ich kampanii. Diablo 4 jest samo w sobie wystarczającym hasłem, by poruszyć serca graczy z całego świata. Te mogą zacząć bić szybciej, bo już praktycznie pewnie jest, że grę zobaczymy na tegorocznym BlizzConie. Blizzard już w 2018 miał pokazać kolejną część kultowej produkcji z gatunku hack’n’slash. Prezentacja miała dotyczyć samej koncepcji tytułu, bez ujawniania wideo z rozgrywki. Niestety pokaz Diablo 4 w ostatniej chwili odwołano i gracze z całego świata musieli obejść się smakiem. Teraz Blizzard niemal na pewno im to zrekompensuje.

Blizzard przygotował na BlizzCon album z grafikami z Diablo 4

O kolejnej części klasycznej produkcji dowiadujemy się pośrednio. Blizzard stworzył na swój konwent album The Art of Diablo, który ma zawierać grafiki koncepcyjne z każdej dużej gry z serii, czyli Diablo, Diablo 2, Diablo 3 oraz... Diablo 4. Świadczą o tym informacje zamieszczone w reklamie w papierowej wersji magazynu GameStar XL. Jak wynika z reklamy, na album złoży się aż 500 grafik z każdej części Diablo, w tym jeszcze niezapowiedzianego Diablo 4. Ponadto pozycja widnieje już w sklepie Amazona, gdzie można zamówić ją w przedsprzedaży w cenie 31,50 dolarów. Tam też dowiadujemy się, że album dostępny będzie od 3 listopada. Czyli dokładnie po zakończeniu tegorocznego BlizzConu, który odbędzie się w dniach 1-2 listopada. Wtedy najpewniej zostaną zdradzone szczegóły Diablo 4.

Te informacje potwierdza także użytkownik Twittera o nicku Metro, który wielokrotnie już przekazywał informację o programie BlizzConu. Jeden z ostatnich jego wpisów w ostatnich dniach dotyczy właśnie Diablo. Metro potwierdza informacje i podaje, że Diablo 4 zostanie zaprezentowane na tegorocznym BlizzConie, ale oprócz tego, Blizzard ma pokazać odnowioną wersję Diablo 2.

 
Więcej o: