Biedronka rozpoczęła sprzedaż taniego oczyszczacza powietrza

W Biedronce można zakupić oczyszczacz powietrza Hoffen AirPro. Urządzenie dostępne jest w świetnej cenie poniżej 300 zł. Biedronka prowadzi jego sprzedaż do 6 listopada lub do wyczerpania zapasów.
Zobacz wideo

Smog to problem w miastach, który występuję przede wszystkim w okresie jesienno-zimowym. Nieprzypadkowo więc tani oczyszczacz powietrza pojawił się akurat teraz. Zachęca głównie jego cena, znacznie niższa od większości konkurencyjnych urządzeń. Hoffen AirPro w Biedronce można nabyć za 249 zł, a więc jest to jeden z najtańszych oczyszczaczy powietrza jakie dostępne są na rynku. Sprzęt będzie dostępny w wybranych sklepach sieci. Nabyć go można przez następne półtora tygodnia, do 6 listopada lub do wyczerpania zapasów.

Biedronka podaje specyfikację oczyszczacza Hoffen AirPro

Urządzenie wyróżnia się względnie niewielkimi wymiarami, więc łatwo przenosić go między pomieszczeniami w mieszkaniu. W ciągu godziny jest w tanie oczyścić powietrze z pokoju o powierzchni 12 m kwadratowych i wysokości 2,5 m, co przekłada się na 95 metrów sześciennych. Do tego celu stosuje trójstopniowe filtry HEPA, dzięki czemu Hoffen AirPro jest w stanie pozbyć się z powietrza zanieczyszczeń PM 2,5 oraz PM 10. Jego działanie można ustawić w trzech trybach: light, normal oraz turbo. Urządzenie nie powinno przekroczyć głośności 50 decybeli.

Urządzenie ma jedną zasadniczą wadę, która jednak nie przekreśla urządzenia dostępnego w tak niskiej cenie. Mianowicie nie posiada czujnika jakości powietrza, a więc nie włączy się lub nie wyłączy się automatycznie, gdy uzna, że jest to konieczne. Zamiast tego musimy sami zdecydować kiedy uruchomić urządzenie. Można jednak zdecydować o jego automatycznym wyłączeniu po upływie jakiegoś czasu, ponieważ wyposażono go w timer.

Więcej o: