Blizzard szykuje na BlizzCon niespodzianki. Firma ma pokazać WoW: Shadowlands i Overwatch 2

Blizzard już w tym tygodniu organizuje swój konwent. Przecieki mówiły, że podczas BlizzCon zaprezentowane zostanie Diablo 4. Kolejne informacje mówią o dwóch innych hitach, które zadebiutują na imprezie. Mają to być World of Warcraft: Shadowlands oraz Overwatch 2.
Zobacz wideo

BlizzCon rozpoczyna się już w ten piątek, 1 listopada i będzie trwał przez dwa dni. Zeszłoroczna impreza nie należała do najbardziej udanych, ale w tym roku Blizzard ma zamiar z nawiązka wynagrodzić swoich fanów. Dotychczas pojawiły się informację, że w ten weekend zobaczymy Diablo 4. Miała to potwierdzać reklama w niemieckim czasopiśmie, która reklamowała album z grafikami ze wszystkich części Diablo, w tym z jeszcze tej niewydanej. Teraz wyciek kolejnych grafik zwiastuje prezentację następnych dwóch dużych gier od Blizzarda.

Blizzard pokaże World of Warcraft: Shadowlands oraz Overwatch 2 na BlizzCon 2019

Pierwszy przeciek zamieścił na Twitterze użytkownik WeakAuras. Zdjęcie zawierało logo nowego dodatku do World of Warcratf, który ma się nazywać Shadowlands oraz krótki opis, tego co czeka nas w kolejnej odsłonie MMORPG od Blizzarda.

Zdjęcie zapowiada nową krainę Bastion oraz nową rasę Kyrian. Niewiele później w sklepie Blizzarda u części użytkowników pojawiła się koszulka z postacią z gry. Po jakimś czasie udało się nawet dotrzeć do grafiki z t-shirtu w pełnej rozdzielczości zamieszczoną na portalu Blizzard Gear. Firma szybko zareagowała i usunęła zdjęcie, co tylko utwierdziło graczy w przekonaniu, że WoW: Shadowlands zostanie pokazane już w ten weekend.

Na ten samej stronie odszukano również grafikę, które sugeruje, że producent na BlizzCon 2019 pokaże także drugą część popularnej strzelanki, Overwatch 2. Co prawda, na zdjęciu widać postaci z pierwszej części, ale dla fanów to jasny sygnał, że sequel zadebiutuje już w weekend.

embed
Więcej o: