BlizzCon rozpoczyna się już w ten piątek, 1 listopada i będzie trwał przez dwa dni. Zeszłoroczna impreza nie należała do najbardziej udanych, ale w tym roku Blizzard ma zamiar z nawiązka wynagrodzić swoich fanów. Dotychczas pojawiły się informację, że w ten weekend zobaczymy Diablo 4. Miała to potwierdzać reklama w niemieckim czasopiśmie, która reklamowała album z grafikami ze wszystkich części Diablo, w tym z jeszcze tej niewydanej. Teraz wyciek kolejnych grafik zwiastuje prezentację następnych dwóch dużych gier od Blizzarda.
Pierwszy przeciek zamieścił na Twitterze użytkownik WeakAuras. Zdjęcie zawierało logo nowego dodatku do World of Warcratf, który ma się nazywać Shadowlands oraz krótki opis, tego co czeka nas w kolejnej odsłonie MMORPG od Blizzarda.
Zdjęcie zapowiada nową krainę Bastion oraz nową rasę Kyrian. Niewiele później w sklepie Blizzarda u części użytkowników pojawiła się koszulka z postacią z gry. Po jakimś czasie udało się nawet dotrzeć do grafiki z t-shirtu w pełnej rozdzielczości zamieszczoną na portalu Blizzard Gear. Firma szybko zareagowała i usunęła zdjęcie, co tylko utwierdziło graczy w przekonaniu, że WoW: Shadowlands zostanie pokazane już w ten weekend.
Na ten samej stronie odszukano również grafikę, które sugeruje, że producent na BlizzCon 2019 pokaże także drugą część popularnej strzelanki, Overwatch 2. Co prawda, na zdjęciu widać postaci z pierwszej części, ale dla fanów to jasny sygnał, że sequel zadebiutuje już w weekend.