PlayStation z kolejnymi promocjami. Przecenione duże hity m.in. Mafia 3 i Syberia 3

PlayStation Store wprowadziło kolejną obniżkę cen. Nie skończyła się jeszcze promocja halloweenowa, a już wystartowała kolejna wyprzedaż. Gry można kupić już za kilka złotych, ale przeceniono także większe tytuły, nawet o kilkadziesiąt procent.
Zobacz wideo

PlayStation Store w ostatnich tygodniach co i rusz prezentuje kolejne promocje. Niedawno informowaliśmy was o wyprzedaży z okazji Halloween, w której przeceny sięgają nawet 60 proc. Cały czas można z niej skorzystać, promocja potrwa do 2 listopada. Pojawiła się jednak kolejna obniżka, która obejmuje kilkaset tytułów. Są to zarówno małe produkcje, do kupienia dosłownie za kilka złotych, jak i te większe, hitowe gry, które przeceniono o kilkadziesiąt złotych. Najtaniej zakupimy grę Cast of the Seven Godsends - Redux, która kosztuje zaledwie 3 zł. Nieco droższe są Defunct, Horizon Shift ‘81, Reus, Tango Fiesta oraz Wuppo, za które trzeba zapłacić 4,15 zł.

Promocja obejmuje nie tylko produkcje na PlayStation 4. Przeceniono także gry na PlayStation 3 oraz PlayStation Vita, przenośną konsolę od Sony. Wyprzedaż potrwa do 14 listopada.

Posiadacze abonamentu PS+ zawsze mogą liczyć na dodatkowe zniżki i oferty. Nie inaczej jest w tym przypadku, lecz niestety nie istnieje tutaj żaden wybór. Z abonamentem PlayStation plus można zakupić preorder gry Sniper Ghost Warrior Contracts, którego koszt wynosi 143,65 zł. Cena abonamentu PS+ na miesiąc wynosi 37 zł. Subskrypcja kwartalna to koszt 100 zł, a żeby cieszyć się PS+ przez rok, trzeba wyłożyć 240 zł.

Promocja w PlayStation Store, wybrane gry ze zniżkami:

  • Mafia III    39,- zł     
  • Mafia III Deluxe Edition    59,- zł
  • Syberia 3    39,- zł
  • Tom Clancy's Ghost Recon® Breakpoint – Edycja Gold    289,- zł     
  • Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint - Ultimate Edition    340,72 zł     
  • Tropico 5 - Complete Collection    39,- zł
  • Sniper Ghost Warrior 3 Season Pass Edition    39,- zł     
  • Sniper Ghost Warrior Contracts Pre-Order dla posiadaczy PS+  143,65 zł 

Pełną listę gier znajdziecie pod tym adresem

Więcej o: