Halloweenowe niespodzianki w Fortnite! Powrócił Król Burzy i Koszmarów Czar

Z okazji Halloween w Fortnite powróciło wydarzenie Koszmarów Czar. Razem ze znajomymi można zagrać także w tryb Król Burzy. Ponadto Epic Games przygotowało kilka usprawnień i nowości do gry.
Zobacz wideo

Fortnite przygotowało sporo aktualizacji z końcem października. Dodano specjalne wydarzenia na Halloween, ale wprowadzone zostały także zmiany, które zostaną z graczami na dłużej. Epic Games usprawniło działanie produkcji, pojawiła się m.in. poprawka, która zapobiega błędnemu zapisywaniu zawartości wysp po ich opuszczeniu. Gracze mogą teraz nazwać swoich znajomych w grze, co przyda się zwłaszcza tym, którzy mają długą listę przyjaciół. Dużą nowością jest też pojawienie się teleporterów, które przyśpieszą transport do różnych lokacji. Do broni i przedmiotów dodano wyrzutnię dyń, przyznawacz przedmiotów, aktywator percepcyjny, aktywator atrybutu oraz wiele innych. Pełna listę zmian znajdziecie na na stronie Epic Games.

Halloween w Fortnite, czyli wyzwanie Koszmarów Czar i Król Burzy

Halloween oznacza specjalne tryby rozgrywki. W tym roku gracze znowu mogą sprawdzić się w wyzwaniach Koszmarów Czar. W jego ramach, pojawił się duży boss do pokonania w grze, czyli znany już z wcześniejszych eventów Król Burz.

embed

Oczywiście, pokonanie go możliwe jest tylko, gdy połączymy nasze wysiłki z innymi graczami. Jeśli uda się wam powstrzymać Króla Burz przed zniszczeniem wyspy, otrzymacie specjalną parasolkę. Bardzo ciekawa wydaje się rozgrywka Straszliwa strzelanina. Tryb został stworzony przez jednego z graczy, znanego jako Blue Drive. Uczestniczy się w nim parami. Kolejną nowością jest Dwór mocy, w którym wygrywa pierwsza osoba, która zdobędzie pięć eliminacji pod rząd. Oczywiście każda śmierć, resetuje nasz licznik. Ostatni ze specjalnych trybów to Mordownia. Tutaj liczy się nasz czas w rankingu osiągnięty podczas zabawy.

Ponadto w grze pojawia się Koszmarlama, która nawiedza korytarze bazy głównej oraz Ninja Straszliwiec.

Więcej o: