Xbox Games with Gold w listopadzie. Znamy produkcje, które będą do pobrania

Jak co miesiąc, Microsoft informuje o kalendarzu pojawiania się gier w Xbox Games with Gold. W listopadzie abonenci zagrają za darmo w cztery produkcje.
Zobacz wideo

Microsoft podał listę produkcji, które trafią do subskrybentów Games with Gold. W listopadzie przez cały miesiąc będzie można ściągnąć na Xboxa One grę Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter. Jest to produkcja studia Frogware i to już kolejna część gry, w której wcielamy się w najsłynniejszego w dziejach detektywa. Podczas rozgrywki trzeba rozwikłać pięć tajemniczych zagadek. Na Metacritic, popularnym agregatorze ocen, produkcja zebrała 66 punktów na 100, choć sami użytkownicy oceniają ją lepiej, bo na 7,2/10.

 

Od połowy listopada do pobrania będzie gra The Final Station. To dwuwymiarowa produkcja postapokaliptyczna. Zamieszkująca świat społeczność została przetrzebiona przez wirusa, który zamienia ludzi w potwory. W grze sterujemy pasażerem pociągu, który jest schronieniem dla ocalałych. Rozgrywka opiera się głównie na przetrwaniu, a by tego dokonać, trzeba zbierać surowce i unikać lub pokonywać potwory. Na Metacritic gra otrzymała zbiorczą ocenę 70 punktów na 100. The Final Station będzie można pobrać od 16 listopada do 15 grudnia.

Do połowy listopada, od 1 do 15 dnia, gracze dostaną Star Wars: Jedi Starfighter. Gra będzie dostępna także dla posiadaczy Xboxa 360. Akcja gry osadzona jest mniej więcej w okresie Ataku Klonów. W produkcji wcielamy się w dwójkę bohaterów, którzy potrafią pilotować kosmiczne myśliwce. Na Metacritic grę oceniono na 78 punktów.

Ostatnie produkcja jest przygotowana na drugą polowę listopada. Od 16 dnia miesiąca przez dwa tygodnie pobrać będzie można grę Joy Ride Turbo. To wyścigi, w których liczy się nie tylko efektywność, ale także efektowność. Punkty zdobywamy nie tylko za dotarcie na metę, ale także za karkołomne sztuczki. Gra zebrała na Metacritic 67 punktów. 

Xbox Games with Live to nowe darmowe gry co miesiąc  

Konsola Microsoftu wprowadziła jako pierwsze płatną usługę gry wieloosobowej.  W zamian firma oferuje co miesiąc darmowe produkcję. Koszt abonamentu to 29,00 zł miesięcznie lub 249,00 zł za rok.