Keanu Reeves poprosił o podwojenie swojego czasu ekranowego w Cyberpunk 2077

Keanu Reeves miał poprosić o zwiększenie czasu ekranowego swojego bohatera w Cyberpunk 2077. Taką informację przekazał jego dubler. Powód? Jest drugą postacią w grze pod względem liczby wypowiadanych kwestii.
Zobacz wideo

Niedawno wypłynęła informacja, że Johnny Silverhand jest NPC (postacią, która nie da się sterować) z największą liczbą linii dialogowych w grze. Postać odgrywana przez Keanu Reveesa jest przyjacielem głównego bohatera, więc te informacje nikogo nie zdziwiły. Ciekawego kontekstu nadaje im jednak wypowiedź Luci Warda, który dubbinguje Keanu Reevesa we Włoszech. Na temat gry Cyberpunk 2077, rozmawiał z nim włoski dziennikarz serwisu TGCOM 24, Gian Luca Roco, podczas konwentu Lucca Comics and Game Convention.

Keanu Reeves dostał dwukrotnie więcej kwestii w Cyberupunk 2077

Keanu Reeves ponoć miał doskonale bawić się przy produkcji Cyberpunk 2077. Na tyle dobrze, że, zdaniem Luci Warda, to sam Keanu wyszedł z inicjatywą i poprosił CD-Projekt, by Johnny Silverhand pojawiał się częściej na ekranie. Poskutkowało to tym, że ostatecznie Keanu Reeves nagrał dwa razy więcej kwestii, niż początkowo zakładano. Musiało być to dla niego wyjątkowe doświadczenie, bo aktor nie narzeka na brak ofert i pracuje obecnie m.in. nad Matriksem 4, gdzie znowu ma się wcielić w rolę Neo.

Ta decyzja dołożyła więcej pracy także Michałowi Żebrowskiemu, który to ma podkładać głos Johnny’emu SIverhandowi w polskiej wersji gry. Premiera Cyberpunk 2077 zaplanowana jest na 16 kwietnia 2020 roku na PC, PlayStation 4 oraz Xbox. Za projekt odpowiada polskie studio CD-Projekt, twórcy doskonale przyjętej wirtualnej wersji Wiedźmina. Potwierdzone zostało także wydanie Cyberpunka 2077 na platformę Google Stadia, która pozwala na streaming gier, do którego wymagany jest jedynie wyświetlacz, internet i kontroler.

Więcej o:
Komentarze (4)
Keanu Reeves poprosił o podwojenie swojego czasu ekranowego w Cyberpunk 2077
Zaloguj się
 • silthor

  Oceniono 3 razy 3

  Oh.... Autor raczej nie za bardzo wie, o czym pisze. Ów Luci Warda to najpewniej nie jakiś dubler (po co dubler w grze?), ale aktor, który nagrywał dialogi Silverhanda dla włoskiej wersji (tak jak Zebrowski dla polskiej).

  A czy Silverhand będzie przyjacielem głównej postaci to dopiero się dowiemy (jest w zasadzie pewne, że może być różnie w zależności od naszych wyborów). Tak naprawdę my będziemy dla niego narzędziem do zrealizowania jego własnych celów.

 • partia_niewidzialnych

  Oceniono 1 raz -1

  No i jak to się wszystko ma do tych twierdzeń o podziale na ścisłowców i artystów. Przecież żeby coś takiego zrobić, trzeba umieć jedno i drugie przynajmniej na akceptowalnym poziomie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX