Xaiomi wprowadza swoje telewizory do europejskiej dystrybucji. Na początek trzy modele

Xiaomi będzie sprzedawać swoje telewizory także w Europie. Trzy modele można kupić będzie kupić już pod koniec listopada, ale na razie tylko w Hiszpanii.

Telewizorów Xiaomi dotąd nie można było oficjalnie kupić w Europie. Ta sytuacja ma się jednak zmienić jeszcze w tym miesiącu. Xiaomi na początku tygodnia pokazało sporo nowości, wśród nich znalazły się nowe telewizory, telefony czy smartwatche. Globalne premiery, połączono także z informacjami, dotyczącymi debiutów poszczególnych urządzeń na konkretnych rynkach.

Wiadomo już, że do Polski trafi globalna wersja Xiaomi Mi CC9 Pro, który to telefon firma planuje przedstawić w Polsce 14 listopada pod nazwą Mi Note 10. Wśród informacji Xiaomi podało jedną ważną dla wszystkich europejczyków, ale w pierwszej kolejności dla Hiszpanów, ponieważ chińskie przedsiębiorstwo chce poszerzyć swoją ofertę na Starym Kontynencie o nowe urządzenia.

Xiaomi wprowadza do sprzedaży w Europie swoje telewizory

Przedsprzedaż w Hiszpanii rusza 25 listopada, od wtedy będzie można kupić trzy modele telewizorów Xiaomi. Do sklepów urządzenia trafią 2 grudnia i dostępne będą w sklepie internetowym Xiaomi, w salonach Mi Store oraz w sklepach sieci Media Markt. Nie wiadomo, czy w innych krajach dystrybucja będzie wyglądała tak samo, być może więcej informacji poznamy 14 listopada, przy premierze Mi Note 10.

W Hiszpanii będzie można kupić trzy modele: 

  • Xiaomi Mi TV 4A 32” za 179 euro 
  • Xiaomi Mi TV 4S 43” za 349 euro 
  • Xiaomi Mi TV 4S 55” za 449 euro, ale w przedsprzedaży można zamówić go w cenie 399 euro. 

Wszystkie telewizory pracują pod kontrolą Android TV w wersji 9.0. Mają więc dostęp do Netflixa czy Amazon Prime i obsługują Asystenta Google.

Więcej o: