Rosyjska firma stworzyła złote Apple AirPods Pro. Jedyna dostępna kopia kosztuje aż 67 tys. dolarów

Firma Caviar zajmuje się tworzeniem nietypowych, zazwyczaj luksusowych wariantów popularnych urządzeń. Tym razem wybór padł na słuchawki Apple AirPods Pro. Stworzono tylko jeden egzemplarz, który kosztuje ponad 67 tys. dolarów.
Zobacz wideo

Rosyjska firma Caviar, tworzy produkty luksusowe. W swoim portfolio Caviar posiada m.in. najdroższego w ofercie iPhone’a 11 Pro Max, którego zrobiono ze złota, białych i żółtych diamentów oraz onyksu. Jego koszt to 139 260 dolarów.

Firma, jeszcze przed premierą najnowszego smartfona Apple, zapowiedziała wypuszczenie kilku jego wersji. iPhone 11 Universe Diamond oprócz kamieni i metali szlachetnych został wykonany także z kawałków meteorytu, fragmentu Księżyca oraz części statku kosmicznego. Koszt? 44 610 dolarów. W ofercie, Caviar posiada też oczywiście cenowo bardziej przystępne produkty, ale wciąż nie należą one do tanich. Wersja iPhone’a Apollo 11 to “jedynie” 4 290 dolarów ( ok 16. tys zł), a poniżej 5 tysięcy można kupić jeszcze warianty Sojuz i Explorer.

Firma z siedzibą w Moskwie ma także poczucie humoru. W 2017 r. zdecydowała się wypuścić legendarną Nokię 3310 w wersji “Supremo Putin”, z wizerunkiem rosyjskiego prezydenta. To jeden z tańszych produktów w ofercie, bo można go nabyć za jedynie 1700 dolarów. Teraz zdecydowano się na kolejny produkt, który należy do najdroższych w ofercie.

Caviar pokazał złote słuchawki Apple AirPods Pro

Do sprzedaży trafi tylko jeden egzemplarz złotych Apple AirPods Pro. Całe słuchawki pokryto 18-karatowym złotem. To samo zrobiono z etui do nich, które dodatkowo zostało przyozdobione logo Caviara, którym jest - a jakże - korona. Słuchawki ze względu na modyfikacje są cięższe niż standardowa ich wersja. Może to wpłynąć na komfort użytkowania, ale ich właściciel raczej nie będzie na to narzekał. Żeby sprawić sobie gadżet, na koncie musicie posiadać 67 790 dolarów, czyli niemal 265 tys. zł.

embed
Więcej o:
Komentarze (8)
Rosyjska firma stworzyła złote Apple AirPods Pro. Jedyna dostępna kopia kosztuje 67 tys. dolarów
Zaloguj się
 • jan.go

  Oceniono 1 raz 1

  Zegarek do Bentleya to koszt 70 tyś i nie jest złoty

 • loyer1

  Oceniono 2 razy 0

  Można też zamówić taniej u tego Hiszpana:
  Https://www.youtube.com/watch?v=Kgle4vt3OuI

 • trevor_francis

  0

  Redakcja wie, ze gada do polskich idiotow, wiec cisnie im kit. Bo moze...
  "The phone will retail for $4290 for the 64GB model, and that’s just the tip of the iceberg. There’s also a black alligator leather version and an all-gold version with diamonds or if you really love your self and hate your wallet. That’ll be $30 910, please"

 • lubat

  0

  To są dobra trwałego użytku, a więc ich cena nie jest tak wielka, jeśli się porówna do ceny Trufli 80-100 tys. $ za sztukę, albo tuńczyka 278 kg za jedyne 11,7 mln złotych.

 • soap2

  Oceniono 3 razy -1

  Mam wrażenie, że 99,9% ludzi nie zdaje sobie KOMPLETNIE sprawy w jakiej sytuacji znajduje się nasza cywilizacja...

 • barrt21

  Oceniono 1 raz -1

  no jak ruscy zrobili to w sam raz na prezent dla prezesa i paru banasiów

 • niewidzesensu

  Oceniono 4 razy -2

  Ot cała Rosja. Na prowincji pielęgniarka zarabia 100 dolarów, niektóre miasta nie mają ani kawałka utwardzonej drogi a w Moskwie w sklepach słuchawki ze złota i zegarki zdobione brylantami.

 • FILIP

  Oceniono 3 razy -3

  Oligarchia ma sié dobrze a reszta żre słoninę i kartofle.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX