Black Friday 2019. PlayStation pokazuje ofertę. Taniej zestawy konsoli, ale także gry, pady i PS+

Black Friday rozpoczyna się już za chwilę. Tradycyjnie do wyprzedaży dołączają giganci technologiczni - ofertę na Black Friday zaprezentowało PlayStation. Przeceniono konsole, zestawy PSVR, gry z serii PlayStation Hits, kontrolery oraz wiele innych.
Zobacz wideo

Black Friday to czas najpopularniejszych wyprzedaży na świecie. Rozpoczynają się w pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia. Zwyczaj pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, ale udział bierze w nim cały świat. Firmy często podają ofertę jeszcze przed rozpoczęciem wyprzedaży, tak by klienci mogli się przygotować i odpowiednio zaplanować zakupy. Przecenioną listę produktów na Xboxa podał już Microsoft. Znana też jest oferta ich największego konkurenta.

PlayStation ujawnia ofertę na Black Friday

Black Friday PlayStation rozpoczyna się już w niedzielę 24 listopada i potrwa przez tydzień, do 2 grudnia. Sony poważnie traktuje promocje. Świadczy o tym przygotowane specjalnie na tę okazję wideo. Reklamuje ono jedną z ofert rabatowych, jaką jest zestaw Only on PlayStation PS4 Bundle, w którego skład wchodzą konsola PlayStation 4 z jednym padem Dualshock oraz zestaw trzech gier: The Last of Us: Remastered, God of War oraz Horizon Zero Dawn: Complete Editon w cenie 199,99 dol (co w przeliczeniu daje mniej niż 800 zł).

 

W reklamie widać też kolejne promocje. Pierwsza z nich to PS VR Multi-game Bundle, składający się z PSVR, kamery oraz gier Astro Bot Rescuer Mission, Skyrim VR, Resident Evil 7 : Biohazard, Everybody's Golf VR oraz Playstation VR World, który także będzie kosztować 199,99 dol. Przeceniono również kontrolery Dualshock, które będą do nabycia za 39,99 dol. (ok. 160 zł).

To nie koniec promocji, jakie przygotowało dla swoich fanów PlayStation:

  • PlayStation 4 Pro za 299,99 dolarów (około 1160 zł) 
  • PS VR Blood & Truth + Everybody’s Golf Bundle (PSVR z kamerą, 2x PS Move oraz grami) za 249,99 dolarów (około 968 zł) 
  • PS Gold Headset za 69,99 dolarów (około 270 zł) 
  • DualShock 4 za 39,99 dolarów (około 155 zł) 
  • PlayStation Plus – abonament 25 procent taniej 
  • Gry na PS4 (Days Gone, Marvel’s Spider-Man: Game of the Year Edition, MediEvil, Concrete Genie, MLB The Show 19) po 19,99 dolarów (około 77 zł) 
  • PlayStation Hits za 9,99 dolarów (około 38 zł). 

Promocje dotyczą rynku amerykańskiego, ale patrząc na poprzednie lata podobna wyprzedaż zawita do Europy.