Black Friday w Media Markt i Media Expert już trwa! Duże promocje na elektronikę

Black Friday oficjalnie startuje w piątek 30 listopada, ale niektóre sklepy już prowadzą wyprzedaże. Taniej elektronikę można kupić m.in. w Media Expert oraz Media Markt.
Zobacz wideo

Promocje z okazji Black Friday, to najsłynniejsze wyprzedaże na świecie. Nieodzownie z tym dniem kojarzą nam się tłumy ludzi w supermarketach, którzy walczą o najlepsze promocje. Tradycja przybyła ze Stanów Zjednoczonych, gdzie po Święcie Dziękczynienia, Amerykanie ruszają kupić prezenty na Wigilię Bożego Narodzenia. Dzień ten wypada zawsze w ostatni piątek listopada, w tym roku jest to 30.11. W Polsce Black Friday także zyskał dużą popularność, ale rabaty nie są tak wielkie jak w USA, gdzie ludzie stoją w kolejkach na długo przed otwarciem sklepów. Warto także śledzić kolejne dni po weekendzie, ponieważ promocje nie kończą się tak szybko. W poniedziałek 2 grudnia rozpoczyna się Cyber Monday. Wtedy zwyczajowo wyprzedaże rozpoczynają sklepy internetowe, które nie mogą walczyć z wielkimi markami (głównie z elektroniką). Obecnie jednak, te promocje mocno się ze sobą mieszają i trwają znacznie dłużej, niż przez jeden dzień.

W Black Friday najwięcej sprzedaje się elektroniki. W Polsce promocje z tej okazji przygotowały m.in. Media Expert oraz Media Markt

Black Friday w Media Markt i Media Expert już trwa. Duże promocje na urządzenia elektroniczne

Z promocji na Black Friday, można korzystać już w dwóch dużych sieciach. W Media Markt można zyskać 40 zł na zakupy, warunkiem jest zarejestrowanie się do Klubu. Promocja obejmuje sprzęty RTV, ale także AGD. Taniej więc można kupić monitory, słuchawki, smarftony czy hulajnogi elektryczne, ale przeceniono również kuchenki, czajniki elektryczne, lodówki, pralki czy zgrzewarkę do foli. Pełną ofertą Media Markt można obejrzeć na stronie sklepu.

Wyprzedaż w ramach promocji Black Week rozpoczął także Media Expert. Tutaj podobnie, przeceniono m.in. telewizory, słuchawki oraz urządzenia AGD. Warto zwrócić uwagę na drony, gdzie rabatem objęty jest m.in. BB-8, droid z najnowszej trylogii Gwiezdnych Wojen. Listę przecenionych produktów można znaleźć na dedykowanej wyprzedaży Black Week stronie Media Expert.

Więcej o: