Instagram i Cyberpunk 2077 łączą siły. Każdy może zostać cyborgiem dzięki oficjalnym filtrom od CD-Projekt

Na Instagramie pojawiły się filtry z Cyberpunk 2077 i robią piorunujące wrażenie. Nakładki pozwalają wcielić się głównego bohatera oraz postaci poboczne.

Cyberpunk 2077 premierę ma już za niecałe pół roku 16 kwietnia 2020 r., dlatego CD-Projekt podgrzewa atmosferę wokół gry coraz mocniej. Czasami także nieintencjonalnie, jak przy ostatniej telekonferencji, podczas której Adam Kiciński zdradził, że firma rozważa monetyzację rozgrywki on-line w Cyberpunk 2077. Sam tryb multiplayer jest rozwijany dopiero od jakiegoś czasu, a studio planuje wypuścić go jakiś czas po premierze gry. Ta jest już na zaawansowanym etapie, ponieważ CD-Projekt rozpoczął już lokalizację na różne języki gry. Więcej pracy na pewno będzie miał Michał Żebrowski, który podkłada głos pod Johnny’ego Silverhanda. To dlatego, że wcielającemu się w tę postać Keanu Reevesowi tak spodobało się odgrywanie tej postaci, że poprosił o zwiększenie jej czasu na ekranie. CD-Projekt sprawiło swoim fanom niespodziankę i teraz każdy może poczuć się jak bohater Cyberpunk 2077.

Filtry z Cyberpunk 2077 pojawiły się na Instagramie 

Filtry od paru lat robią furorę wśród miłośników selfie. Zaczęło się od Snapchata, ale obecnie prym w tej kwestii wiedzie Instagram. Do listy filtrów dołączyły oficjalne nakładki z Cyberpunk 2077 przygotowane przez CD-Projekt.

Robią naprawdę dobre wrażenie i można rzeczywiście poczuć się jak najprawdziwszy cyborg. Żeby dodać filtry do naszego profilu należy skorzystać z tego specjalnego linku (trzeba otworzyć go na urządzeniu mobilnym). Dostaniemy dzięki temu dostęp do czterech filtrów: głównej postaci, czyli V, Royce’a, Jackiego oraz Dum Duma. Jeśli nie pojawią się wam wszystkie filtry, a na przykład tylko jeden, to musicie przejść na oficjalne kontro Cyberpunk 2077 (można to zrobić przez wysunięcie opcji filtra > więcej > zobacz więcej z tego profilu lub wyszukując konto ręcznie), a następnie wybrać zakładkę z filtrami (ikona twarzy). Tam zobaczycie cztery nakładki. Wystarczy w nie wejść i kliknąć w ikonę pobierania (ta u dołu po prawej ze strzałką w dół), a efekty zostanę dodane do naszej biblioteki filtrów.  

Więcej o: