Samsung Galaxy Fold w naszych rękach. Czy składany ekran to przyszłość smartfonów? [TOPgadżet]

Daniel Maikowski
Galaxy Fold to niezwykły eksperyment i pokaz inżynieryjnych umiejętności Samsunga. To również świetny sprzęt do konsumpcji multimediów. Nieco gorzej wychodzi mu bycie smartfonem.

W cyklu TOPgadżet Daniel Maikowski, dziennikarz Next.gazeta.pl, prezentuje najciekawsze i najbardziej oryginalne nowinki technologiczne. W tym tygodniu przyglądamy się smartfonowi Samsung Galaxy Fold. Czy telefon ze składanym ekranem ma sens? Czy warto zapłacić za niego aż 9 tysięcy złotych?

Więcej o:

Polecane dla Ciebie

Komentarze (7)
Samsung Galaxy Fold w naszych rękach. Czy składany ekran to przyszłość smartfonów? [TOPgadżet]
Zaloguj się
 • esobrio

  Oceniono 5 razy 3

  Nie za długi ten artykuł?

 • ltte

  Oceniono 2 razy 2

  Przyszłość to laserowa projekcja 3D.

 • sabaton128

  Oceniono 3 razy 1

  Czy składany ekran to przyszłość smartfonów?
  Nie. Tak samo jak TV 3D nie stały sie przyszłoscią telewizorów. To tylko kolejny pomysł, jak wydoić kasę od klientów.
  Idioci na wyzszych szczeblach wymyślają sobie, ze za rok bedzie wzrost sprzedaży o 10%. A jak jest 9%, to mowią ze tragedia, wszystko sie wali i straszą, ze ludzie zostaną bez pracy.

 • wiceherszt

  0

  Dopóki nie zostaną opracowane znacznie wydajniejsze baterie, to takie telefony są psu na budę. W kieszeni nosi się to jak cegłę (bo pewnie baterie są w obu częściach urządzenia) a 3 wyświetlacze muszą żreć mnóstwo energii, że po 3 godzinach działania na "dużym ekranie" trzeba toto ładować.

  Gdyby nie mordercza (przynajmniej jak na polskie realia) cena, to od biedy gadżet nadałby się dla "siły biurowej niższego szczebla", których szefostwo krzywi się na "serfowanie po necie" na firmowym sprzęcie. Ale za 9 tysięcy żaden taki żuczek sobie tego nie kupi, bo ponad 10 razy taniej wychodzi mu tablet z wifi, który możliwości daje takie same a do tego dłużej trzyma na baterii. I jak się rozładuje, to nie ma bólu.

 • fanboy69

  0

  Ten akurat telefon poza super gadżeciarskim wyglądem nie nadaje się do niczego innego poza przeglądaniem internetu. Na oglądanie filmów, tak jak telefon, jest za mały, mimo, że są tacy, co oglądają, lepszy jest co najmniej tablet. Granie przy załamującym się ekranie też niezbyt wygodne.
  Spróbujcie nawigować tym w samochodzie. Również pisanie wiadomości jest niewygodne.
  Może kolejne edycje coś w tej kwestii zmienią. Trzeba by się uzbroić w drugi telefon bardziej użyteczny.
  Ale de gustibus non est discutandum.
  Pewne jest natomiast jedno, nie jest wart 9 tys. zł. Nawet 4 bym nie dał. To nie jest zabawka typu notebook 2 w 1 z i7.

 • j_stalin

  0

  wsrod zalet duzego ekranu opiewanych tu przez pana, nie znalazlem ani JEDNEJ, ktora by mnie interesowala. nie gram w gry, filmy ogladam na rzutniku do kina domowego, a do oracy mam komputer/laptop. ogolnie - debilizm, ktorego NIKT nie potrzebuje, a jeszcze cena jak z dudy! po prostu, nie idz ta droga Samsungu....!

 • Daniel Kepinski

  Oceniono 1 raz -1

  Nie jest to przyszłością ani to pies ani wydrą wolał bym podpiąć tel pod monitor i klawiaturę i mieć pseudo komputer kompaktowych rozmiarów było już coś takiego jak kojarzę tablety dawno umarły dziś każdy ma tel ponad 6 cali duży tel jest nie praktyczny i strasznie szybko pada w nim bateria więc i tak jesteśmy uwiązani do gniazdka albo kilku powerbank

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX