Rockstar w zwiastunie GTA Online zdradził, gdzie będzie działa się akcja GTA 6? Spekulacje fanów

Rockstar na Twitterze opublikował zwiastun do GTA Online. Krótkie wideo zawiera fragment, który zdaniem fanów z reddita jest wskazówką dotyczącą tego, w jakim mieście będzie toczyła się akcja GTA 6.
Zobacz wideo

O tym, że powstaje GTA 6 wiemy już od dłuższego czasu dzięki przeciekom z azjatyckiego oddziału Rockstara. Datę pojawienia się gry zdradził natomiast aktor podkładający głos pod Trevora w poprzedniej odsłonie produkcji. Rockstar oficjalnie nic nie zapowiedział, ale wśród fanów atmosfera jest już gorąca. Na tyle, że doszukują się wiadomości o kolejnej części w zwiastunie do GTA Online, który Rockstar opublikował na Twitterze.

Przez chwilę widać na nim mapę, na której widnieje wyraźnie widoczny jeden obszar. To podświetlenie Ameryki Południowej zdaniem graczy jest nieprzypadkowe i to właśnie tam, może mieć miejsce akcja GTA 6. Oczywiście może to zwyczajnie dotyczyć nowej misji w GTA Online, ale już wcześniejsze doniesienia mówiły o tym, że akcja może przenieść się do Ameryki Południowej. Ponadto twórcy uwielbiają zamieszczać tego rodzaju tzw. easter eggi, puszczając w ten sposób oko do najuważniejszych fanów. 

embed

Rockstar dodaje do GTA Online nową misję

Zwiastun do GTA Online prezentuje nową misję. Jest to tzw. heist, czyli wielki skok w stylu tych, które urządzał George Clooney w serii "Ocean's". To nie lada gratka dla fanów, ponieważ tego rodzaju wydarzenia wiążą się ze sporą liczbą nowych zadań pobocznych, które prowadzą do ostatecznego celu. Celem jest resort The Diamond Casino, który do gry trafił całkiem niedawno. Napad na niego, ma być największa taką akcją w historii gry, a Rockstar podkreśla, że zastosowano w niej zupełnie nowe podejście. Misja ma być możliwa do wykonania na wiele sposobów, a przed graczami będzie wręcz oszałamiająca liczba wyborów. Premierę nowej misji przewidziano na 12 grudnia. 

Więcej o: