CS: GO z nowymi medalami. Do gry powracają również śnieżki i kurczaki w brzydkich swetrach

CS: GO dostał aktualizację, która zawiera specjalne niespodzianki z okazji nadchodzących świąt Boże Narodzenia. Do gry trafiły kurczaki w brzydkich swetrach, a gracze mogą przeprowadzić bitwę na śnieżki.
Zobacz wideo

Counter Strike mimo swoich lat, wciąż ma rzeszę oddanych fanów, o których nie zapomina producent gry. Do CS: GO wyszła właśnie świąteczna aktualizacja, która wprowadza do gry świąteczny klimat. Zapewniają go pałętające się po planszy kurczaki ubrane w brzydkie świąteczne swetry. Oprócz tego w grze pada śnieg, co umożliwia graczom formowanie śnieżek i urządzenie na nie bitw. Ponadto po przegranej i śmierci w grze, wyświetlają się zamrożone, świąteczne ramki. To nie wszystko co przynosi aktualizacja, która zawiera także bardziej praktyczne uaktualnienia.

CS: GO z nowymi medalami oraz poprawkami błędów w najnowszej aktualizacji

Do gry dodano nowe medale, które za swoją służbę gracze otrzymają po 1 stycznia 2020 roku. Ponadto dopasowano i dostosowano znaczenie części pochwał na zakończenie meczu. W konsoli natomiast usunięto dźwięk dla komendy "debug". Niestety, aktualizacja przyniosła też problemy - część graczy narzeka na spadek płynności i przycinanie się gry

Zmiany dotknęły także map. Aktualizację dostała mapa Jungle. Z kolei na siatce w Office odświeżono siatkę, tak by więcej nie blokowały się na niej boty.