12 gier za darmo przez 12 dni. Epic Games Store rusza ze świąteczną promocją

Z okazji zbliżających się świąt, Epic Games Store przygotował dla graczy bardzo ciekawą promocję. Przez 12 dni, począwszy od 19 grudnia, na platformie będą pojawiać się gry, które za darmo będziemy mogli przypisać do swojego konta.
Zobacz wideo

Serwis Epic Games Store przyzwyczaił nas do rozdawania gier. Od pewnego czasu użytkownicy mogą pobrać co tydzień jeden bądź dwa darmowe tytuły. Wśród gier udostępnionych do tej pory można wymienić np. "Batman: Arkham Knight", "This War of Mine""Metro 2033: Redux".

Pod koniec roku EGS zamierza zwiększyć tempo. Niedawno firma poinformowała, że począwszy od 19 grudnia (czwartek) przez 12 dni na platformie będą pojawiać się darmowe gry. Póki co, nie znamy ani ich tytułów, ani ostatecznej liczby, choć zapewne będzie to właśnie 12 produkcji.

12 darmowych gier przez 12 dni. Jak skorzystać z promocji?

Podobnie, jak w przypadku poprzednich promocji, aby zgarnąć gry należy założyć darmowe konto w Epic Games Store, a następnie dodać grę do biblioteki w serwisie. Oczywiście jeśli zależy nam na zgarnięciu wszystkich tytułów, musimy odwiedzać sklep każdego dnia.

Ruszyły świąteczne wyprzedaże na Steam i na GOG.com

Epic Games Store to nie jedyna cyfrowa platforma z grami, która w okresie świątecznym ruszyła z promocjami i wyprzedażami. 11 grudnia na GOG.com wystartowała "Winter Sale". W jej ramach w niższych cenach zakupimy takie gry, jak "Wiedźmin 3: Dziki Gon", "Divinity: Original Sin 2", "Gris", "Greedfall", "Hellblade: Sensua's Sacrifice" czy też "A Plague Tale: Innocence". Z kolei 19 grudnia z zimową wyprzedażą wystartuje największa z platform, czyli należący do studia Valve Steam.

Więcej o: