Rockstar rozdaje bonusy noworoczne. Gracze GTA Online mogą liczyć na promocje

Rockstar postanowił nagrodzić swoich fanów, za to że wytrwali z GTA kolejny rok. Korzystający z trybu sieciowego mogą liczyć na zniżki i bonusy, w tym specjalną wersje klasycznego auta Dewbauchee JB 700 W.
Zobacz wideo

Nowy rok to kolejna okazja, by wynagrodzić graczy. Rockstar najwytrwalszych fanów obdarowuje bonusami do odebrania w grze. Dla tych, którzy uruchomili grę w Sylwestra oraz 1 stycznia czekały dodatkowe zestawy ubrań. 31 grudnia odebrać można było The Yellow Reindeer Lights Bodysuit (kostium żółtego renifera w światełka), a następnego dnia Neon Festive Lights Bodysuit (neonowy kostium festiwalowy w światełka). Dodatkowo przez te dwa dni dorzucana była paczka dwudziestu rakiet z fajerwerkami, zawierająca także przekąski i uzbrojenie.

Dla osób posiadających Twitch Prime i Rockstar Games Social Club przygotowano dodatkowo promocję. Posiadłość Pixel Pete's Arcade w Paleto Bay jest dostępna za darmo. Ponadto wszystkie te osoby mogą liczyć na 10 proc. zniżki w sklepie gry. Tam znalazło się także mnóstwo innych przecenionych przedmiotów na które warto zwrócić uwagę. Najwięcej zabawy graczom może przynieść jednak coś znacznie ciekawszego.

W GTA Online wylądowała specjalna wersja klasycznego samochodu

W GTA Online można kupić specjalną wersję Dewbauchee JB 700 W. Ten klasycznie wyglądający samochód został poważnie uzbrojony. Na pokładzie pojazdu znalazło się miejsce na karabiny maszynowe, a na masce umieszczono miny. Jeśli chcecie włączyć to auto do swojej floty i wykorzystywać je w misjach, to nowa wersja samochodu dostępna jest w Warstock Cache and Carry. Rockstar poleca też uważnie śledzić swoją stronę, ponieważ firma zapowiedziała aktualizację do nowej misji The Diamond Casino, które pojawią się w nadchodzących tygodniach

Więcej o: