Epic Games Store. W tym tygodniu za darmo The Bridge. Znamy też kolejną bezpłatną grę

Epic Games Store cały czas rozdaje darmowe gry. W tym tygodniu bezpłatnie do biblioteki można dodać The Bridge. Wiemy też, jaką grę pobierzemy za tydzień.
Zobacz wideo

Epic Games Store postanowił kontynuować akcję rozdawniczą z zeszłego roku. Platforma sprzedaży gier od twórców m.in. Fortnite'a co tydzień udostępnia nowe, darmowe produkcje, które można dodać do swojej biblioteki. I nie są to tytuły byle jakie, a gry cieszące się uznaniem, choć nie zawsze blockbustery. Aczkolwiek trafiają się takie i swojego czasu można było za darmo dostać aż sześć gier z serii Batman czy Metro 2033: Redux. Dość wspomnieć, że Epic Games Store niedawno udostępnił statystyki za zeszły rok, z których wynika, że sklep rozdał 73 gry o łącznej wartości 1455 dolarów i średniej ocenie 80 proc.

Epic Games Store z kolejną darmową grą. W tym tygodniu The Bridge, za tydzień symulator rolnictwa

The Bridge to gra logiczna, w której musimy rozwiązywać łamigłówki związane z perspektywą. Fizyka w tym uniwersum działa nieco inaczej, dzięki czemu stanowi wyzwanie i fundament intrygujących zagadek. System sterowania zaprojektowano tak, by jak najmniej przeszkadzał w rozgrywce, pozwalał się w nią zanurzyć i skupić na rozwiązywaniu problemów jakie przygotowali dla nas twórcy. Każdy kolejny etap to inny pomysł na zagadkę, więc grą trudno się znudzić. The Bridge dostało szereg nagród, więc niewątpliwe warto sprawdzić tę produkcję. 

 

The Bridge bezpłatne możecie dodać do swojej biblioteki w Epic Games Store do 30 stycznia do godziny 17.00. To nie oznacza że produkcję musicie skończyć w tym terminie. Raz dodana gra do biblioteki zostaje tam na zawsze i możemy odpalić ją w każdym momencie. Poznaliśmy także kolejny tytuł, który pojawi się w następnym tygodniu. Będzie to Farming Simulator 19. 

Więcej o: